Nazwa postępowania: Aktywny Plac Zabaw 2026
Wrocławski Zespół Żłobków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00363512
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363512/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-27 13:38
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f9e9a80a-b051-4f8b-bd7e-227a379e435a
- Identyfikator
- 8943025414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie różnych nawierzchniWyposażenie placów zabawUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363512 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Nazwa postępowania: Aktywny Plac Zabaw 2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławski Zespół Żłobków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021545051
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Fabryczna 15
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-609
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 717186246
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wzz.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wzz.wroc.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://asystent.postepowania.pl/org/wroclawski-zespol-zlobkow/postepowania/22241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
opieka nad dziećmi do 3 lat
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Nazwa postępowania: Aktywny Plac Zabaw 20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9e9a80a-b051-4f8b-bd7e-227a379e435a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363512
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035561/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Aktywny Plac zabaw 2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337194
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Nr postępowania: WZŻ.DZP/28/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243902,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja placu zabaw żłobka nr 15 przy ul. Łukowej 37 we Wrocławiu w ramach programu „Aktywne place zabaw” 2026.
Szczegółowy zakres zamówienia określają:
1) Wzór umowy – (załącznik nr 7 do SWZ),
2) Program Funkcjonalno - Użytkowy - (załącznik nr 8 do SWZ),
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 27.07.2026 r. do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty.SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zadanie publiczne dofinansowane ze środków Funduszu Pracy w ramach Resortowego programu "Aktywne Place Zabaw” 2026 na podstawie umowy 18/APZ/FP/2026 podpisanej z Wojewodą Dolnośląskim.| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |