Remont pomieszczeń biurowych w Wydziale Dróg Starostwa Powiatowego w Skierniewicach przy ul. Kaczyńskiego 9
POWIAT SKIERNIEWICKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00363582
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363582/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-27 13:52
- Lokalizacja
- Skierniewice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f301db1e-7eee-464c-887a-bb2db1ea7b36
- Identyfikator
- 8361573483
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363582 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń biurowych w Wydziale Dróg Starostwa Powiatowego w Skierniewicach przy ul. Kaczyńskiego 9
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SKIERNIEWICKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 6
1.5.2.) Miejscowość: Skierniewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-skierniewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-skierniewice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatskierniewice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń biurowych w Wydziale Dróg Starostwa Powiatowego w Skierniewicach przy ul. Kaczyńskiego 92.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f301db1e-7eee-464c-887a-bb2db1ea7b36
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363582
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051709/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Remont pomieszczeń biurowych w Wydziale Dróg Starostwa Powiatowego w Skierniewicach przy ul. Kaczyńskiego 9
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320562
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OKR.272.8.2026.DS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń biurowych znajdujących się w budynku Wydziału Dróg Starostwa Powiatowego w Skierniewicach przy ul. Kaczyńskiego 9.
Zakres prac polega na: rozbiórce głównej tj. likwidacji starych mebli, linii elektro-technicznych i elektrycznych w tym telekomunikacyjnych, drzwi wewnętrznych oraz stolarki okiennej; rozbiórce warstw podłogowych; wymianie stolarki okiennej i drzwiowej; montażu oświetlenia, gniazd zasilania i gniazd internetowych; wymianie podłóg zasadniczych; sprawdzeniu i udrożnieniu istniejących grawitacyjnych przewodów wentylacyjnych; naprawie, uzupełnieniu i wyrównaniu tynków; montażu okładzin glazurniczych; malowaniu ścian; montażu sufitu podwieszanego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa i przedmiar robót stanowiące załącznik do SWZ.
Realizacja zamówienia nie dotyczy wymiany grzejników oraz wyposażenia w meble.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. 17.07.2026 r. godz. 09:30, w przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta.Oferta złożona przez Zakład ogólnobudowlany MARBUDEX Marek Kierlańczyk, ul. Łowicka 127, 96-100 Skierniewice, podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 PZP w związku z art. 224 ust. 6 PZP.
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |