Remont lokali mieszkalnych kwater internatowych i kwater przed ponownym zasiedleniem
Agencja Mienia Wojskowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00363597
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363597/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-27 13:54
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc77177d-96ee-4e75-b22e-0fb9642281e8
- Identyfikator
- 5261038122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
14 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363597 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont lokali mieszkalnych kwater internatowych i kwater przed ponownym zasiedleniem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.lu@amw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://amw.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie mieniem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont lokali mieszkalnych kwater internatowych i kwater przed ponownym zasiedleniem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc77177d-96ee-4e75-b22e-0fb9642281e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363597
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00619195/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.138 Remont lokali/kwater mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem OR Lublin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267858
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BP-DZP.2616.79.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2161660,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Biała Podlaska, Kolejowa 5 m8,Biała Podlaska, Kolejowa 5 m17,
Biała Podlaska, Kopernika 1A m1,
Biała Podlaska, Wroczyńskiego 11 m67,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 189833,65 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Chełm, Szpitalna 11 m18,4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 21630,66 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dęblin, Kowalskiego 2 m19,Dęblin, Kowalskiego 4 m20,
Dęblin, Kowalskiego 6 m24,
Dęblin, Urbanowicza 10 m16,
Dęblin, Urbanowicza 11 m24,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 400656,67 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Grójec, Laskowa 6A m10,Grójec, Laskowa 6A m16,
Grójec, Laskowa 6A m19,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 190895,31 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Hrubieszów, Dwernickiego 4J m12,Hrubieszów, Dwernickiego 4J m16,
Hrubieszów, Żeromskiego 29H m12,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 130994,06 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Jarosław, Reymonta 2 m10,4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 49039,18 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Lublin, Rodakiewicza 5 m108,4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 21158,24 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nowa Dęba, Kwiatkowskiego 7 m12,4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 7769,03 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nisko, Modrzewiowa 3C m4,Nisko, Modrzewiowa 3C m9,
Nisko, Modrzewiowa 3C m19
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 105866,90 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przemyśl, Lwowska 32G m17,Przemyśl, Lwowska 32G m25,
Przemyśl, Lwowska 32G m28,
Przemyśl, Lwowska 32H m46,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 204173,18 PLN
Część 11
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Radom, Sadków 1 m4,Radom, Sadków 1 m22,
Radom, Sadków 5 m6,
Radom, Sadków 5 m43,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45431200-9 - Kładzenie glazury
4.5.5.) Wartość części: 219980,55 PLN
Część 12
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rzeszów, Dunikowskiego 31 m4,Rzeszów, Dunikowskiego 33 m21,
Rzeszów, Reformacka 7 m6,
Rzeszów, Reformacka 7 m26,
Rzeszów, Reformacka 7 m33,
Rzeszów, Reformacka 7 m35,
Rzeszów, Strażacka 42/26A,
Rzeszów, Św. Kingi 10 m2,
Rzeszów, Św. Kingi 12 m3,,
Rzeszów, Św. Rocha 39A m18,
Rzeszów, Widokowa 2 m21
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 427671,66 PLN
Część 13
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Siedlce, Armii Krajowej 9 m11,Siedlce, 10 Lutego 15B m89,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 38822,20 PLN
Część 14
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamość, Koszary 14A m12,Zamość, Koszary 14A m16,
Zamość, Piłsudskiego 22 m 10
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 153169,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195911,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 234900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195911,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. B&M DOROTA CEBULA ul. Mireckiego 3 96-100 Skierniewice
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8361291419
7.3.3) Ulica: ul. Mireckiego 3
7.3.4) Miejscowość: Skierniewice
7.3.5) Kod pocztowy: 96-100
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195911,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141399,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowo- Budowlane ROBERT KAPKIN,22-500 Hrubieszów, Nowosiółki 11
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9191755782
7.3.3) Ulica: Nowosiółki 11
7.3.4) Miejscowość: Hruieszów
7.3.5) Kod pocztowy: 22-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141399,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 11
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 11)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 222900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 254422,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 222900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 11)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BERG24 Sp z o.o. ul. Spokojna 82G,21-007 Franciszków
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123420654
7.3.3) Ulica: ul. Spokojna 82G
7.3.4) Miejscowość: Franciszków
7.3.5) Kod pocztowy: 21-040
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 11)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 222900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 13
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 14
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 14)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |