"Budowa chodnika w miejscowości Trzcinica w ciągu drogi powiatowej nr 5688 P (klasy Z) tj. ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Bocznej .
Powiatowy Zarząd Dróg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00363670
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363670/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-27 14:09
- Lokalizacja
- Baranów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80fd5728-6ef6-469f-8102-f0f7a20f3c43
- Identyfikator
- 6191832707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363670 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa chodnika w miejscowości Trzcinica w ciągu drogi powiatowej nr 5688 P (klasy Z) tj. ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Bocznej .
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250864215
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słupia p/Kępnem ul. Katowicka 8
1.5.2.) Miejscowość: Baranów
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-604
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627826800
1.5.8.) Numer faksu: 627826805
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzd.kepno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bippzd.powiatkepno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
utrzymanie dróg powiatowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa chodnika w miejscowości Trzcinica w ciągu drogi powiatowej nr 5688 P (klasy Z) tj. ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Bocznej .2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80fd5728-6ef6-469f-8102-f0f7a20f3c43
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363670
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030607/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa chodnika w miejscowości Trzcinica w ciągu drogi powiatowej nr 5688 P (klasy Z) tj. ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Bocznej wraz z budową infrastruktury technicznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00326792
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.253.15.7.2026.BD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 276148,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
"Budowa chodnika w miejscowości Trzcinica w ciągu drogi powiatowej nr 5688 P (klasy Z) tj. ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Bocznej wraz z budową infrastruktury technicznej na odcinku od km 0+000 do km 0+236"
Przedsięwzięcie polega na budowie chodnika w miejscowości Trzcinica w ciągu drogi powiatowej nr 5688P (klasy Z) tj. ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Bocznej. Nie ingeruje się w istniejącą nawierzchnię drogi powiatowej nr 5688 P. Przebieg drogi powiatowej nie ulegnie zmianie a budowa chodnika to budowa infrastruktury towarzyszącej istniejącej drogi powiatowej.
W ramach inwestycji przewiduje się budowę chodnika, poszerzenie wyłuczeń skrzyżowania ul. Szkolnej, rozbiórkę istniejących zjazdów i dojść do furtek, budowę doświetlenia projektowanych przejść dla pieszych, budowę sygnalizacji ostrzegawczej, wycinkę drzew oraz wykonanie robót ziemnych i rozbiórkę istniejących elementów zagospodarowania pasa drogowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najniższej oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |