Holowanie i parkowanie pojazdów zabezpieczonych do celów procesowych na rzecz 7 jednostek policji garnizonu łódzkiego
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00363690
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363690/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-27 14:14
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23c32261-d720-454c-a37e-833e650d270d
- Identyfikator
- 7260004458
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi holowniczeUsługi parkingowe
Wykonawcy
7 przyznanych
KAMIL JANKOWSKIZgierz, PL · lot 0
79 128 PLNCARSOL POMOC DROGOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrówka Wielka, PL · lot 1
74 280 PLNKAMIL JANKOWSKIZgierz, PL · lot 2
252 240 PLNMARCIN BIAŁEKKadłub 22, PL · lot 3
58 500 PLNCARSOL POMOC DROGOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrówka Wielka, PL · lot 4
31 140 PLNMARCIN BIAŁEKKadłub 22, PL · lot 5
151 260 PLNJAN GRUSZKAGalewice, PL · lot 6
57 744 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363690 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Holowanie i parkowanie pojazdów zabezpieczonych do celów procesowych na rzecz 7 jednostek policji garnizonu łódzkiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470754976
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lutomierska 108/112
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-048
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@ld.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://przetargi.lodzka.policja.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13104501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Holowanie i parkowanie pojazdów zabezpieczonych do celów procesowych na rzecz 7 jednostek policji garnizonu łódzkiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23c32261-d720-454c-a37e-833e650d270d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363690
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00132258/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Holowanie i parkowanie pojazdów zabezpieczonych do celów procesowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252150
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380/18/26/ET
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć 1 - KPP w Kutnie, ul. Toruńska 141. Przedmiotem zamówienia są usługi holowania i parkowania pojazdów zabezpieczonych do celów procesowych (nieobjętych dyspozycją art. 50a ust.1 i art. 130a ust. 4 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, tj. ochrony mienia z uwagi na podjęcie przez policję czynności służbowych oraz holowanie pojazdów służbowych).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zawiera załącznik nr 2 do SWZ, natomiast szczegółowe warunki wykonania zamówienia zostały określone w załączniku nr 8 do SWZ –we wzorze umowy.
3. Przewidywana ilość holowań (przewozów) oraz ilość dni/dób parkowania ujęta w Załączniku Nr 1.1-1.7 do SWZ (odpowiednio do części) dotyczy okresu 36 miesięcy i stanowi podstawę do wyliczenia ceny oferty.
4. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji umowy w wysokości nie niższej niż 40% wartości brutto umowy.
5. Świadczenie usług w zakresie przedmiotowego zamówienia będzie odbywać się zgodnie z bieżącymi potrzebami jednostki zlecającej, dlatego Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany zamówienia w przedmiocie ilości usług określonych w załączniku nr 1.1-1.7 w przypadkach, gdyby odbiegała ona od faktycznych potrzeb jednostki zlecającej.
6. Rozliczenie następować będzie na podstawie faktycznie zrealizowanych usług według cen jednostkowych zgodnie ze złożoną ofertą.
7. Z uwagi na ewentualną możliwość korzystania z prac przeładunkowych i usług dodatkowych (np. praca dźwigu) wartość brutto umowy zostanie zwiększona o 20% kwoty brutto podanej
w ofercie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50118110-9 - Usługi holownicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
98351100-9 - Usługi parkingowe
4.5.5.) Wartość części: 120600,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - KPP w Łęczycy, ul. Ozorkowskie Przedmieście 41. Przedmiotem zamówienia są usługi holowania i parkowania pojazdów zabezpieczonych do celów procesowych (nieobjętych dyspozycją art. 50a ust.1 i art. 130a ust. 4 ustawy z dnia
20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, tj. ochrony mienia z uwagi na podjęcie przez policję czynności służbowych oraz holowanie pojazdów służbowych).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zawiera załącznik nr 2 do SWZ, natomiast szczegółowe warunki wykonania zamówienia zostały określone w załączniku nr 8 do SWZ –we wzorze umowy.
3. Przewidywana ilość holowań (przewozów) oraz ilość dni/dób parkowania ujęta w Załączniku Nr 1.1-1.7 do SWZ (odpowiednio do części) dotyczy okresu 36 miesięcy i stanowi podstawę do wyliczenia ceny oferty.
4. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji umowy w wysokości nie niższej niż 40% wartości brutto umowy.
5. Świadczenie usług w zakresie przedmiotowego zamówienia będzie odbywać się zgodnie z bieżącymi potrzebami jednostki zlecającej, dlatego Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany zamówienia w przedmiocie ilości usług określonych w załączniku nr 1.1-1.7 w przypadkach, gdyby odbiegała ona od faktycznych potrzeb jednostki zlecającej.
6. Rozliczenie następować będzie na podstawie faktycznie zrealizowanych usług według cen jednostkowych zgodnie ze złożoną ofertą.
7. Z uwagi na ewentualną możliwość korzystania z prac przeładunkowych i usług dodatkowych (np. praca dźwigu) wartość brutto umowy zostanie zwiększona o 20% kwoty brutto podanej
w ofercie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50118110-9 - Usługi holownicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
98351100-9 - Usługi parkingowe
4.5.5.) Wartość części: 103800,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 -KPP w Łowiczu, ul. Bonifraterska 12/141. Przedmiotem zamówienia są usługi holowania i parkowania pojazdów zabezpieczonych do celów procesowych (nieobjętych dyspozycją art. 50a ust.1 i art. 130a ust. 4 ustawy z dnia
20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, tj. ochrony mienia z uwagi na podjęcie przez policję czynności służbowych oraz holowanie pojazdów służbowych).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zawiera załącznik nr 2 do SWZ, natomiast szczegółowe warunki wykonania zamówienia zostały określone w załączniku nr 8 do SWZ –we wzorze umowy.
3. Przewidywana ilość holowań (przewozów) oraz ilość dni/dób parkowania ujęta w Załączniku Nr 1.1-1.7 do SWZ (odpowiednio do części) dotyczy okresu 36 miesięcy i stanowi podstawę do wyliczenia ceny oferty.
4. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji umowy w wysokości nie niższej niż 40% wartości brutto umowy.
5. Świadczenie usług w zakresie przedmiotowego zamówienia będzie odbywać się zgodnie z bieżącymi potrzebami jednostki zlecającej, dlatego Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany zamówienia w przedmiocie ilości usług określonych w załączniku nr 1.1-1.7 w przypadkach, gdyby odbiegała ona od faktycznych potrzeb jednostki zlecającej.
6. Rozliczenie następować będzie na podstawie faktycznie zrealizowanych usług według cen jednostkowych zgodnie ze złożoną ofertą.
7. Z uwagi na ewentualną możliwość korzystania z prac przeładunkowych i usług dodatkowych (np. praca dźwigu) wartość brutto umowy zostanie zwiększona o 20% kwoty brutto podanej
w ofercie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50118110-9 - Usługi holownicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
98351100-9 - Usługi parkingowe
4.5.5.) Wartość części: 325200,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4 - KPP w Pajęcznie, ul. 1 Maja 521. Przedmiotem zamówienia są usługi holowania i parkowania pojazdów zabezpieczonych do celów procesowych (nieobjętych dyspozycją art. 50a ust.1 i art. 130a ust. 4 ustawy z dnia
20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, tj. ochrony mienia z uwagi na podjęcie przez policję czynności służbowych oraz holowanie pojazdów służbowych).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zawiera załącznik nr 2 do SWZ, natomiast szczegółowe warunki wykonania zamówienia zostały określone w załączniku nr 8 do SWZ –we wzorze umowy.
3. Przewidywana ilość holowań (przewozów) oraz ilość dni/dób parkowania ujęta w Załączniku Nr 1.1-1.7 do SWZ (odpowiednio do części) dotyczy okresu 36 miesięcy i stanowi podstawę do wyliczenia ceny oferty.
4. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji umowy w wysokości nie niższej niż 40% wartości brutto umowy.
5. Świadczenie usług w zakresie przedmiotowego zamówienia będzie odbywać się zgodnie z bieżącymi potrzebami jednostki zlecającej, dlatego Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany zamówienia w przedmiocie ilości usług określonych w załączniku nr 1.1-1.7 w przypadkach, gdyby odbiegała ona od faktycznych potrzeb jednostki zlecającej.
6. Rozliczenie następować będzie na podstawie faktycznie zrealizowanych usług według cen jednostkowych zgodnie ze złożoną ofertą.
7. Z uwagi na ewentualną możliwość korzystania z prac przeładunkowych i usług dodatkowych (np. praca dźwigu) wartość brutto umowy zostanie zwiększona o 20% kwoty brutto podanej
w ofercie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50118110-9 - Usługi holownicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
98351100-9 - Usługi parkingowe
4.5.5.) Wartość części: 117000,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5 - KPP w Poddębicach, ul. Targowa 221. Przedmiotem zamówienia są usługi holowania i parkowania pojazdów zabezpieczonych do celów procesowych (nieobjętych dyspozycją art. 50a ust.1 i art. 130a ust. 4 ustawy z dnia
20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, tj. ochrony mienia z uwagi na podjęcie przez policję czynności służbowych oraz holowanie pojazdów służbowych).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zawiera załącznik nr 2 do SWZ, natomiast szczegółowe warunki wykonania zamówienia zostały określone w załączniku nr 8 do SWZ –we wzorze umowy.
3. Przewidywana ilość holowań (przewozów) oraz ilość dni/dób parkowania ujęta w Załączniku Nr 1.1-1.7 do SWZ (odpowiednio do części) dotyczy okresu 36 miesięcy i stanowi podstawę do wyliczenia ceny oferty.
4. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji umowy w wysokości nie niższej niż 40% wartości brutto umowy.
5. Świadczenie usług w zakresie przedmiotowego zamówienia będzie odbywać się zgodnie z bieżącymi potrzebami jednostki zlecającej, dlatego Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany zamówienia w przedmiocie ilości usług określonych w załączniku nr 1.1-1.7 w przypadkach, gdyby odbiegała ona od faktycznych potrzeb jednostki zlecającej.
6. Rozliczenie następować będzie na podstawie faktycznie zrealizowanych usług według cen jednostkowych zgodnie ze złożoną ofertą.
7. Z uwagi na ewentualną możliwość korzystania z prac przeładunkowych i usług dodatkowych (np. praca dźwigu) wartość brutto umowy zostanie zwiększona o 20% kwoty brutto podanej
w ofercie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50118110-9 - Usługi holownicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
98351100-9 - Usługi parkingowe
4.5.5.) Wartość części: 65160,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 6 - KPP w Wieluniu, ul. Warszawska 22a1. Przedmiotem zamówienia są usługi holowania i parkowania pojazdów zabezpieczonych do celów procesowych (nieobjętych dyspozycją art. 50a ust.1 i art. 130a ust. 4 ustawy z dnia
20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, tj. ochrony mienia z uwagi na podjęcie przez policję czynności służbowych oraz holowanie pojazdów służbowych).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zawiera załącznik nr 2 do SWZ, natomiast szczegółowe warunki wykonania zamówienia zostały określone w załączniku nr 8 do SWZ –we wzorze umowy.
3. Przewidywana ilość holowań (przewozów) oraz ilość dni/dób parkowania ujęta w Załączniku Nr 1.1-1.7 do SWZ (odpowiednio do części) dotyczy okresu 36 miesięcy i stanowi podstawę do wyliczenia ceny oferty.
4. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji umowy w wysokości nie niższej niż 40% wartości brutto umowy.
5. Świadczenie usług w zakresie przedmiotowego zamówienia będzie odbywać się zgodnie z bieżącymi potrzebami jednostki zlecającej, dlatego Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany zamówienia w przedmiocie ilości usług określonych w załączniku nr 1.1-1.7 w przypadkach, gdyby odbiegała ona od faktycznych potrzeb jednostki zlecającej.
6. Rozliczenie następować będzie na podstawie faktycznie zrealizowanych usług według cen jednostkowych zgodnie ze złożoną ofertą.
7. Z uwagi na ewentualną możliwość korzystania z prac przeładunkowych i usług dodatkowych (np. praca dźwigu) wartość brutto umowy zostanie zwiększona o 20% kwoty brutto podanej
w ofercie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50118110-9 - Usługi holownicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
98351100-9 - Usługi parkingowe
4.5.5.) Wartość części: 295200,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 7 - KPP w Wieruszowie, ul. Kuźnicka 28a1. Przedmiotem zamówienia są usługi holowania i parkowania pojazdów zabezpieczonych do celów procesowych (nieobjętych dyspozycją art. 50a ust.1 i art. 130a ust. 4 ustawy z dnia
20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, tj. ochrony mienia z uwagi na podjęcie przez policję czynności służbowych oraz holowanie pojazdów służbowych).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zawiera załącznik nr 2 do SWZ, natomiast szczegółowe warunki wykonania zamówienia zostały określone w załączniku nr 8 do SWZ –we wzorze umowy.
3. Przewidywana ilość holowań (przewozów) oraz ilość dni/dób parkowania ujęta w Załączniku Nr 1.1-1.7 do SWZ (odpowiednio do części) dotyczy okresu 36 miesięcy i stanowi podstawę do wyliczenia ceny oferty.
4. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji umowy w wysokości nie niższej niż 40% wartości brutto umowy.
5. Świadczenie usług w zakresie przedmiotowego zamówienia będzie odbywać się zgodnie z bieżącymi potrzebami jednostki zlecającej, dlatego Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany zamówienia w przedmiocie ilości usług określonych w załączniku nr 1.1-1.7 w przypadkach, gdyby odbiegała ona od faktycznych potrzeb jednostki zlecającej.
6. Rozliczenie następować będzie na podstawie faktycznie zrealizowanych usług według cen jednostkowych zgodnie ze złożoną ofertą.
7. Z uwagi na ewentualną możliwość korzystania z prac przeładunkowych i usług dodatkowych (np. praca dźwigu) wartość brutto umowy zostanie zwiększona o 20% kwoty brutto podanej
w ofercie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50118110-9 - Usługi holownicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
98351100-9 - Usługi parkingowe
4.5.5.) Wartość części: 65760,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65940,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 123300,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65940,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Auto-Pomoc Kamil Jankowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7322031352
7.3.3) Ulica: PIĄTKOWSKA 57
7.3.4) Miejscowość: ZGIERZ
7.3.5) Kod pocztowy: 95-100
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79128,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CARSOL POMOC DROGOWA SP. Z O.O
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7322224200
7.3.3) Ulica: DĄBROWSKA 3
7.3.4) Miejscowość: DĄBRÓWKA WIELKA
7.3.5) Kod pocztowy: 95-100
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74280,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 210200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 210200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 210200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Auto-Pomoc Kamil Jankowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7322031352
7.3.3) Ulica: PIĄTKOWSKA 57
7.3.4) Miejscowość: ZGIERZ
7.3.5) Kod pocztowy: 95-100
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 252240,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48750,000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48750,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48750,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marcin Białek Pomoc Drogowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8321600593
7.3.4) Miejscowość: KADŁUB
7.3.5) Kod pocztowy: 98-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25950,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25950,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25950,000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CARSOL POMOC DROGOWA SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7322224200
7.3.3) Ulica: DĄBROWSKA 3
7.3.4) Miejscowość: DĄBRÓWKA WIELKA
7.3.5) Kod pocztowy: 95-100
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31140,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126050,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 126050,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126050,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marcin Białek Pomoc Drogowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8321600593
7.3.4) Miejscowość: KADŁUB
7.3.5) Kod pocztowy: 98-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 151260,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48120,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48120,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48120,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Auto Naprawa Jan Gruszka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6191024657
7.3.3) Ulica: KONOPNICKIEJ 1
7.3.4) Miejscowość: GALEWICE
7.3.5) Kod pocztowy: 98-405
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57744,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |