Organizacja imprezy rekreacyjno-sportowej dla pracowników Spółek Grupy Kapitałowej Energetyki Cieplnej Opolszczyzny S.A.

Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00363709
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00363709/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-27 14:19
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62f3d963-9b24-4cdc-9f55-ac81e5eca9af
Identyfikator
7542524950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizacji imprezUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportoweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi dostarczania posiłkówHotelarskie usługi noclegowe

Wykonawcy

1 przyznane

"HOTEL KLIMCZOK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczyrk, PL · lot 0
187 742,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363709 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja imprezy rekreacyjno-sportowej dla pracowników Spółek Grupy Kapitałowej Energetyki Cieplnej Opolszczyzny S.A.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531363177

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Harcerska 15

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-118

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: eco@ecosa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ecosa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://eco.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gaz i energia cieplna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Produkcja, transport lub dystrybucja gazu lub energii cieplnej

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: ECO Jelenia Góra Sp. z o.o

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 611 02 03 138

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. K. Miarki 46

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ecojg@ecosa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: eco@ecosa.pl

Zamawiający 3

1.2.) Nazwa zamawiającego: ECO Tarnobrzeg Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 867 00 03 140

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ecotarnobrzeg@ecosa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: eco@ecosa.pl

Zamawiający 4

1.2.) Nazwa zamawiającego: ECO Logistyka Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 754 29 80 665

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Harcerska 15

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-118

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ecologistyka@ecosa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: eco@ecosa.pl

Zamawiający 5

1.2.) Nazwa zamawiającego: ECO Serwis Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 754 03 34 412

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Harcerska 15

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-118

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ecoserwis@ecosa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: eco@ecosa.pl

Zamawiający 6

1.2.) Nazwa zamawiającego: ECO Kogeneracja Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 775 26 44 726

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Harcerska 15

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-118

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ecokogeneracja@ecosa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: eco@ecosa.pl

Zamawiający 7

1.2.) Nazwa zamawiającego: ECO Malbork Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 579 00 07 328

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 39A

1.5.2.) Miejscowość: Malbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ecomalbork@ecosa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: eco@ecosa.pl

Zamawiający 8

1.2.) Nazwa zamawiającego: ECO Kutno Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 775 000 08 35

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Oporowska 10A

1.5.2.) Miejscowość: Kutno

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ecokutno@ecosa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: eco@ecosa.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja imprezy rekreacyjno-sportowej dla pracowników Spółek Grupy Kapitałowej Energetyki Cieplnej Opolszczyzny S.A.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62f3d963-9b24-4cdc-9f55-ac81e5eca9af

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363709

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204636

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 187742,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia został opisany w pkt. 4 IDW (Część I SWZ) i stanowi organizację imprezy rekreacyjno-sportowej dla pracowników Spółek Grupy Kapitałowej Energetyki Cieplnej Opolszczyzny S.A. (dalej Impreza). Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia wynika z SWZ oraz z wszystkich jego części.

Założenia główne:
• Miejsce imprezy: obiekt hotelowy w Szczyrku lub w linii prostej 40 km od Szczyrku
• Termin: 5-6 września 2026 r.
• Czas trwania: od godz. 10.00 w dn. 5.09.2026 r. do godz. 12.00 w dn. 6.09.2026 r.
• Kategoria obiektu hotelowego: hotel min. 4-gwiazdkowy
• Ilość uczestników: 250 – 300 osób do zakwaterowania w pokojach 1, 2 i 3-osobowych, obiekt musi posiadać min. 10 pokoi 1-osobowych
• Hotel musi posiadać salę konferencyjną do przeprowadzenia spotkania dla całej grupy uczestników

Zakres przedmiotu zamówienia:
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia:
a) Cateringu i obsługi gastronomicznej,
b) Noclegu dla uczestników imprezy,
c) Zaplecza technicznego i logistycznego oraz osób niezbędnych do wykonania zamówienia, w tym zapewnienia kompleksowej obsługi imprezy,
d) Części artystycznej imprezy.

Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ, jak również wynika z PPU (Część II SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187742,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 205250,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 187742,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hotel Klimczok Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372160124

7.3.3) Ulica: Poziomkowa 20

7.3.4) Miejscowość: Szczyrk

7.3.5) Kod pocztowy: 43-370

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187742,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-06

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

W umowie w paragrafie 3 ust. 2 określono minimalną i maksymalną ilość uczestników imprezy - min. 250 uczestników i maks. 350 uczestników imprezy.
2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi