„Budowa chodnika oraz parkingu przy stawach w Podlipiu”

Gmina Bolesław

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00363720
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00363720/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-27 14:21
Lokalizacja
Bolesław, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bcb0c3a3-ce89-47c5-ae26-61383574f4a1
Identyfikator
6371997976
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie parkingów

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ ŻUREKOsiek 233, PL · lot 0
282 499,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363720 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa chodnika oraz parkingu przy stawach w Podlipiu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bolesław

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257883

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ul. Główna 58

1.5.2.) Miejscowość: Bolesław

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-329

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 6424501

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: boleslaw@gminaboleslaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaboleslaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/boleslaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa chodnika oraz parkingu przy stawach w Podlipiu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bcb0c3a3-ce89-47c5-ae26-61383574f4a1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363720

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024058/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa chodnika oraz parkingu przy stawach w Podlipiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294960

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 342081,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: „Budowa chodnika oraz parkingu przy stawach w Podlipiu”. Zadanie realizowane będzie na podstawie:
1)dokumentacji projektowej pn.: „Budowa chodnika wzdłuż drogi gminnej przy stawach w Podlipiu” i zgłoszenia znak: SAB.6743.221.2026.AJ.MP ID.02 z dnia 07.05.2026 r. dotyczącego budowy chodnika na działce nr ewid. gr. 596/1 wzdłuż drogi przy stawach w miejscowości Podlipie;
2)dokumentacji projektowej pn.: „Zagospodarowanie terenu przy stawach w Podlipiu” i zgłoszenia znak: SAB.6743.965.2024.KB ID.01 z dnia 19.03.2025 r. w części dotyczącej budowy 8 miejsc postojowych usytuowanych na działce nr ewid. gr. 596/1, równolegle do istniejącej drogi przy stawach w miejscowości Podlipie.
2.Planowana inwestycja polegać będzie na zrealizowaniu następujących zadań, w szczególności:
1) budowa chodnika na długości ok. 250mb:
- wykonanie krawężników oraz ław pod krawężniki;
- wykonanie nawierzchni chodników z kostki brukowej betonowej;
- wykonanie poboczy z kruszywa;
- odtworzenie krawędzi jezdni;
- budowa skarp nieumocnionych przez darniowanie;
- regulacja włazów studzienek kanalizacji sanitarnej;
- wprowadzenie tymczasowej oraz stałej organizacji ruchu (oznakowanie pionowe i poziome);
- wykonanie badań zagęszczenia podłoża w celu uzyskania potwierdzenia, że odpowiada ona zakładanej dokumentacji projektowej;
- wszystkie inne prace wynikające z dokumentacji projektowej;
- sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej, ze zgłoszeniem jej do Starostwa Powiatowego.
2) budowa 8 miejsc postojowych równolegle do istniejącej drogi gminnej o łącznej powierzchni ok. 114,24 m2:
- wykonanie krawężników oraz ław pod krawężniki;
- wykonanie nawierzchni z płyt ażurowych;
- odtworzenie krawędzi jezdni;
- wprowadzenie tymczasowej oraz stałej organizacji ruchu (oznakowanie pionowe i poziome);
- roboty wykończeniowe i porządkowe;
- wykonanie badań zagęszczenia podłoża oraz nośności wykonywanej konstrukcji w celu uzyskania
potwierdzenia, że odpowiada ona zakładanej dokumentacji projektowej;
- wszystkie inne prace wynikające z dokumentacji projektowej;
- sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej, ze zgłoszeniem jej do Starostwa Powiatowego.
3.Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają:
- przedmiary robót,
- dokumentacje projektowe,
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
stanowiące Załączniki nr 9 -13 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282499,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 586886,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282499,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „GAMEX” Grzegorz Żurek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6370112668

7.3.4) Miejscowość: Osiek 233

7.3.5) Kod pocztowy: 32-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282499,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane