Świadczenie usług serwisu, wsparcia technicznego, aktualizacji oraz nadzoru autorskiego nad posiadanym przez Zamawiającego systemem archiwizacji i dystrybucji obrazów medycznych (PACS/RIS)
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00363892
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363892/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-27 14:56
- Lokalizacja
- Lubartów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e277a450-df08-4d2c-ae01-c53eb86adc6e
- Identyfikator
- 7141632875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00363892 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług serwisu, wsparcia technicznego, aktualizacji oraz nadzoru autorskiego nad posiadanym przez Zamawiającego systemem archiwizacji i dystrybucji obrazów medycznych (PACS/RIS)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431219957
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Cicha 14
1.5.2.) Miejscowość: Lubartów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spzoz-lubartow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzoz-lubartow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spzoz-lubartow.ezamawiajacy.pl/pn/spzoz-lubartow/demand/299997/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług serwisu, wsparcia technicznego, aktualizacji oraz nadzoru autorskiego nad posiadanym przez Zamawiającego systemem archiwizacji i dystrybucji obrazów medycznych (PACS/RIS)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e277a450-df08-4d2c-ae01-c53eb86adc6e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363892
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00093664/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług serwisu, wsparcia technicznego, aktualizacji oraz nadzoru autorskiego nad posiadanym przez Zamawiającego systemem archiwizacji i dystrybucji obrazów medycznych (PACS/RIS)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302388
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/14/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu, wsparcia technicznego, aktualizacji oraz nadzoru autorskiego
nad posiadanym przez Zamawiającego systemem archiwizacji i dystrybucji obrazów medycznych (PACS/RIS) przez okres
24 miesięcy na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie.
2.Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
48329000-0 - System obrazowania i archiwizowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |