Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem robót budowlanych dot. termomodernizacji budynku użyteczności publicznej zlokalizowanego przy al. Powstańców Wielkopolskich 14b w Ostrowie Wielkopolskim

GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00364012
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00364012/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-27 15:44
Lokalizacja
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b48944f-fa67-48b9-98cf-6f6db372eb80
Identyfikator
6222384323
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nadzór nad robotami budowlanymi

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiębiorstwo Usług Inżyniersko-Budowlanych MAGNUS Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski, PL · lot 0
2300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364012 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem robót budowlanych dot. termomodernizacji budynku użyteczności publicznej zlokalizowanego przy al. Powstańców Wielkopolskich 14b w Ostrowie Wielkopolskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855512

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Powstańców Wielkopolskich 18

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umostrow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umostrow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6b48944f-fa67-48b9-98cf-6f6db372eb80

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem robót budowlanych dot. termomodernizacji budynku użyteczności publicznej zlokalizowanego przy al. Powstańców Wielkopolskich 14b w Ostrowie Wielkopolskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b48944f-fa67-48b9-98cf-6f6db372eb80

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364012

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108480/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.22 Nadzór inwestorski w ramach zadania inwestycyjnego pn. “Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej zlokalizowanego przy al. Powstańców Wielkopolskich 14b”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280723

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

1. Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie podstawowym.
2. Od udzielenia zamówienia podstawowego nie minęły trzy lata. Zamawiający udzielił zamówienia podstawowego zgodnie z umową WRM.RZP.272.017.2026 w dniu 18 marca 2026 roku.
3. Zamówienie będzie powierzone do wykonania Wykonawcy zamówienia podstawowego tj. Przedsiębiorstwo Usług Inżyniersko-Budowlanych MAGNUS Sp. z o.o., ul. Grawerska 17, 63-400 Ostrów Wielkopolskie.
4. Wartość szacunkowa zamówienia podstawowego wynosiła 13.995,00 zł netto. W ogłoszeniu o zamówieniu nr: 2026/BZP 00027638/01 z dnia 13.01.2026 r. przewidziano zamówienia polegające na powtórzeniu podobnych usług, łącznie do wysokości 50% wartości zamówienia (tj. 6.997,50 zł netto).
5. Dotychczas do zamówienia podstawowego nie zostało udzielone żadne zamówienie na podstawie art. 214 Pzp.
6. Wartość szacunkowa przedmiotowego zamówienia w trybie z wolnej ręki wynosi 969,68 zł.
7. Przedmiot zamówienia jest podobny z przedmiotem zamówienia podstawowego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRM.RZP.271.34.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 969,68 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem robót budowlanych związanych z termomodernizacją i modernizacją budynku użyteczności publicznej zlokalizowanego przy al. Powstańców Wielkopolskich w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej zlokalizowanego przy al. Powstańców Wielkopolskich 14b”. W zakres robót wchodzi wykonanie:
- robót budowlanych związanych z usunięciem podbudowy z piasku i gruntu rodzimego gr. 30 cm na pow. 145,21 m²,
- robót budowlanych związanych z wyburzeniem kanałów i pokrywy żelbetowej,
- robót związanych z poszerzeniem wykopu na zewnątrz przy budynkach sąsiednich (poszerzenie wykopu w celu wykonania prac izolacyjnych),
- podsypki piaskowej,
- izolacji przeciwwodnej z papy termozgrzewalnej,
- podmurówek pod okna,
- zasuwy burzowej – systemowej,
- studzienki do wypompowania wody z przestrzeni podestu,
- zasilania do pompy i montaż pompy automatycznej,
- stałego odprowadzenia wody instalacją.

Przedmiot zamówienia opisują następujące dokumenty:
1) opis przedmiotu zamówienia,
2) Dokumentacja_opis_branża architektoniczna, konstrukcyjna, sanitarna i elektryczna,
3) Dokumentacja_rysunki_branża budowlana,
4) Dokumentacja_rysunki_branża sanitarna,
5) Dokumentacja_rysunki_branża elektryczna,
6) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót _branża budowlana,
7) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót _branża sanitarna,
8) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót _branża elektryczna,
9) Przedmiar Robót_Łącznik_branża budowlana,
10) EKSPERTYZA TECHNICZNA,
stanowiące załączniki nr 3-12 do niniejszego pisma.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Inżyniersko-Budowlanych MAGNUS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222856667

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15
2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi