Opracowanie dokumentacji projektowej budowy odcinka ul. Polnej w Szczyglicach na odc. od ul. Pod Dębami do drogi technologicznej.
Gmina Zabierzów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00364061
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00364061/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-27 16:24
- Lokalizacja
- Zabierzów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3530e9be-e5f1-4c71-b199-c9b1d3c24b63
- Identyfikator
- 6761706490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364061 z dnia 2026-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy odcinka ul. Polnej w Szczyglicach na odc. od ul. Pod Dębami do drogi technologicznej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zabierzów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555453
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Zabierzów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-080
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: (12) 285-21-16,
1.5.8.) Numer faksu: (12) 285-21-09
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zrp@zabierzow.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zabierzow.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3530e9be-e5f1-4c71-b199-c9b1d3c24b631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy odcinka ul. Polnej w Szczyglicach na odc. od ul. Pod Dębami do drogi technologicznej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3530e9be-e5f1-4c71-b199-c9b1d3c24b63
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364061
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044044/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.12 Projekt budowy ul. Polnej - od ul. Pod Dębami do drogi technologicznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325710
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZRP.271.1.32.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 40650,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Opracowanie dokumentacji projektowej budowy odcinka ul. Polnej w Szczyglicach na odc. od ul. Pod Dębami do drogi technologicznej.
Etap I Zamówienie podstawowe (gwarantowane) z terminem realizacji 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, obejmuje:
- opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej wraz z materiałami przetargowymi,
- uzyskanie wszelkich wymaganych opinii, uzgodnień, pozwoleń i decyzji dla dokumentacji projektowej,
- pozyskanie w imieniu Inwestora wszystkich niezbędnych dokumentów koniecznych do zrealizowania projektu oraz robót budowlanych w tym umów na przyłączenie i przebudowy sieci, których podpisanie leży wyłącznie w kompetencji Inwestora
- wykonanie badań i pomiarów niezbędnych do sporządzenia dokumentacji projektowej,
- dokonanie skutecznego zgłoszenia robót budowlanych lub uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę,
- udzielenie odpowiedzi na pytania zadane w trakcie procedury wyłonienia wykonawcy robót budowlanych, w zakresie merytorycznym dotyczącym projektu.
Etap II Stanowiący prawo opcji z terminem realizacji 48 miesięcy od dnia podpisania umowy obejmujący sprawowanie nadzorów autorskich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84870,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170970,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |