Dosprzętowienie i modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Dostawa podstawowego sprzętu, instrumentów i fotela medycznego II.

Powiat Żyrardowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00364210
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00364210/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-27 22:53
Lokalizacja
Żyrardów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-24545237-b9b3-446c-8ecb-ab909aee529d
Identyfikator
8381610589
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia diagnostyczne

Wykonawcy

1 przyznane

USL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL · lot 1
27 540 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364210 z dnia 2026-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dosprzętowienie i modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Dostawa podstawowego sprzętu, instrumentów i fotela medycznego II.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żyrardowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147828

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Limanowskiego 45

1.5.2.) Miejscowość: Żyrardów

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiat-zyrardowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-zyrardowski.ezamawiajacy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-zyrardowski.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dosprzętowienie i modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Dostawa podstawowego sprzętu, instrumentów i fotela medycznego II.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24545237-b9b3-446c-8ecb-ab909aee529d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364210

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044714/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dosprzętowienie i modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Dostawa podstawowego sprzętu, instrumentów i fotela medycznego.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279659

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.5.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 324797,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: dosprzętowienie i modernizację wielospecjalistycznej
przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Dostawę podstawowego sprzętu,
instrumentów i fotela medycznego II.
Zamówienie zostało podzielone na VI części:
- Część I. - Podstawowy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy dla poradni specjalistycznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.5.) Wartość części: 167008,33 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: dosprzętowienie i modernizację wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Dostawę podstawowego sprzętu, instrumentów i fotela medycznego II.
Zamówienie zostało podzielone na VI części:
- Część II. - Autoklaw

4.5.3.) Główny kod CPV: 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.5.) Wartość części: 11388,89 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: dosprzętowienie i modernizację wielospecjalistycznej
przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Dostawę podstawowego sprzętu,
instrumentów i fotela medycznego II.
Zamówienie zostało podzielone na VI części:
- Część III. – Kabina audiometryczna

4.5.3.) Główny kod CPV: 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.5.) Wartość części: 35000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: dosprzętowienie i modernizację wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Dostawę podstawowego sprzętu, instrumentów i fotela medycznego II.
Zamówienie zostało podzielone na VI części: - Część IV.- Fotel medyczny z oświetleniem

4.5.3.) Główny kod CPV: 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.5.) Wartość części: 3000,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: dosprzętowienie i modernizację wielospecjalistycznej
przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Dostawę podstawowego sprzętu, instrumentów i fotela medycznego II.
Zamówienie zostało podzielone na VI części:
- Część V.- Instrumenty podręczne dla chirurga, laryngolog

4.5.3.) Główny kod CPV: 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.5.) Wartość części: 24900,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: dosprzętowienie i modernizację wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Dostawę podstawowego sprzętu,
instrumentów i fotela medycznego II.
Zamówienie zostało podzielone na VI części: - Część VI.- Zaawansowane instrumenty zabiegowe, w tym: diatermia, kriochirurgia

4.5.3.) Główny kod CPV: 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.5.) Wartość części: 39500,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dla części nr I prowadzonej w ramach przedmiotowego postępowania w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego tj. do dnia 24.06.2026 r. do godziny 8:00 nie została złożona żadna
oferta

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27540,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27540,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27540,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6462970641

7.3.3) Ulica: Czarna 4

7.3.4) Miejscowość: Tychy

7.3.5) Kod pocztowy: 43-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27540,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dla części nr V prowadzonej w ramach przedmiotowego postępowania w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego tj. do dnia 24.06.2026 r. do godziny 8:00 nie została złożona żadna oferta

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dla części nr VI prowadzonej w ramach przedmiotowego postępowania w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego tj. do dnia 24.06.2026 r. do godziny 8:00 nie została złożona żadna oferta

2026-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy