Dostawa ciepła do systemów ciepłowniczych zlokalizowanych na terenach wojskowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w latach 2026-2028
35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00364306
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00364306/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-28 08:04
- Lokalizacja
- Rząska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fdf86ff5-9816-4902-a853-f1048556d3f8
- Identyfikator
- 5130222434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364306 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dostawa ciepła do systemów ciepłowniczych zlokalizowanych na terenach wojskowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w latach 2026-2028
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121506645
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 1
1.5.2.) Miejscowość: Rząska
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-199
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 35WOG.SZP4@RON.MIL.PL
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 35WOG.SZP4@RON.MIL.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://35wog.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa ciepła do systemów ciepłowniczych zlokalizowanych na terenach wojskowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w latach 2026-20282.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdf86ff5-9816-4902-a853-f1048556d3f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364306
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023892/28/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.16 Dostawa ciepła do systemów ciepłowniczych zlokalizowanych na terenach wojskowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w latach 2026-2028
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311637
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 30/INFR/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 597179,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 pn.:„Kontenerowa wytwornica pary na potrzeby stołówki wraz z dostawą oleju opałowego w kompleksie wojskowym przy ul. Ułanów 43 w Krakowie”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7a do SWZ dla części 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09000000-3 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50531100-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych
50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych
09135000-4 - Oleje opałowe
09320000-8 - Para, gorąca woda i podobne produkty
4.5.5.) Wartość części: 221531,65 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 pn.: Dostawa oleju opałowego do nagrzewnic wraz z ich uzupełnieniem na kompleksie wojskowym Pasternik 128 koło Krakowa”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7b do SWZ dla części 2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09000000-3 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50531100-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych
50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych
09135000-4 - Oleje opałowe
09320000-8 - Para, gorąca woda i podobne produkty
4.5.5.) Wartość części: 375648,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do Zamawiającego w terminie określonym w SWZ wpłynęła jedna oferta Ekol – Kot Systemy Grzewcze Zygmunt Nowak, Powstańców Warszawskich 25/LU 3; 80-152 Gdańsk w części nr 1 na kwotę 393 434,20 złotych brutto. Cena jedynej złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w część nr 1 – 275 000,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Unieważnienie postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie pn. „Dostawa ciepła do systemów ciepłowniczych zlokalizowanych na terenach wojskowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w latach 2026-2028.” sygn. 30/INFR/26 w części nr 1 na podstawie art. 255 pkt 3 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393434,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 393434,20 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie pn. „Dostawa ciepła do systemów ciepłowniczych zlokalizowanych na terenach wojskowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy w latach 2026-2028.” sygn. 30/INFR/26 w części nr 2 na podstawie art. 255 pkt 1 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.), ponieważ nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2026-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |