Budowa placu zabaw w Olszanie w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa – MIRS” w 2026 roku

GMINA PODEGRODZIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00364371
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00364371/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-28 08:24
Lokalizacja
Podegrodzie, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-22d9003b-9103-4b7d-926d-808a05c90243
Identyfikator
7343456306
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty przygotowawcze do świadczenia usługRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie kształtowania placów zabawWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN KOZUBEKKatowice, PL · lot 0
207 858,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364371 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw w Olszanie w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa – MIRS” w 2026 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PODEGRODZIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892593

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 248

1.5.2.) Miejscowość: Podegrodzie

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-386

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: (0-18) 448-49-66

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@podegrodzie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.podegrodzie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-22d9003b-9103-4b7d-926d-808a05c90243

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu zabaw w Olszanie w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa – MIRS” w 2026 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22d9003b-9103-4b7d-926d-808a05c90243

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364371

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005307/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.40 Budowa placu zabaw w Olszanie w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa – MIRS” w 2026 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa – MIRS” w 2026 roku

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301649

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DIN-ZA.271.1.23.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 197226,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.3. Zamówienie obejmuje:
a) prace związane z przygotowaniem terenu pod inwestycję,
b) roboty ziemne i podbudowa,
c) nawierzchnia,
d) elementy infrastruktury placu zabaw,
e) ogrodzenie,
f) tablica informacyjna,
g) elementy małej architektury,
h) zieleń.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9, 10, 11, 12 do SWZ.
Zamawiający wskazuje, że załączony przedmiar ma jedynie charakter poglądowy i informacyjny oraz należy go traktować w sposób pomocniczy do dokumentacji projektowej i STWiOR, przy określeniu rzeczywistego zakresu robót składających się na przedmiot zamówienia.
W przypadku rozbieżności pomiędzy dokumentacją projektową, STWiOR, przedmiarem robót oraz pozostałymi załącznikami, pierwszeństwo mają postanowienia dokumentacji projektowej oraz STWiOR. Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie ofertowej wszystkie roboty niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z jego przeznaczeniem.
4.4. Ponadto w ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszelkich prac niezbędnych przy realizacji zamówienia m. in.:
a) urządzić zaplecze robót,
b) zabezpieczyć roboty pod względem BHP – dotyczy to również zabezpieczenia warunków bezpieczeństwa wszystkich osób upoważnionych do przebywania na placu budowy,
c) zorganizować i przeprowadzić niezbędne próby, badania i odbiory dla zakresu robót objętych przedmiotem zamówienia,
d) pokryć szkody powstałe w trakcie realizacji zamówienia (w tym: wobec osób trzecich),
e) przywrócić do stanu pierwotnego zajęte dla realizacji zamówienia tereny wraz z demontażem wszelkich urządzeń pomocniczych.
Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207858,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 383413,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207858,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DR SPIL POLSKA MARCIN KOZUBEK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9541549676

7.3.3) Ulica: ul. Jana Pietrusińskiego 14

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-842

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207858,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15
2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane