dostawa samochodu osobowego

Ambasada RP w Zagrzebiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00364522
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00364522/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-28 09:07
Lokalizacja
Zagrzeb, HR
Kraj zamawiającego
HR
ID przetargu
ocds-148610-ba07bc5f-4c15-4640-b225-0b692f20d990
Identyfikator
43898097890
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364522 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
dostawa samochodu osobowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Zagrzebiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 43898097890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Miramarska 23

1.5.2.) Miejscowość: Zagrzeb

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-000

1.5.5.) Kraj: Chorwacja

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: HR050 - Grad Zagreb

1.5.7.) Numer telefonu: 0038514899444

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: hrzagamb@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/chorwacja

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


placówka dyplomatyczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

dostawa samochodu osobowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba07bc5f-4c15-4640-b225-0b692f20d990

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364522

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

zamówienie udzielane przez placówkę dyplomatyczną

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMB.ZAGR.260.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 42976,00 EUR

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa samochodu osobowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

brak porozumienia co do istotnych postanowień umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy