Remont łazienek w budynku domu studenckiego DS16 „Itaka” przy ul. Tokarskiego 8 w Krakowie - KC-DE-zp.25.271.2026

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00364643
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00364643/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-28 09:38
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8966837d-1c8d-4521-b832-4f2f551bbdac
Identyfikator
6750001923
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

PUBLIC 3 INVEST GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMszana Dolna, PL · lot 0
1 643 005,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364643 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont łazienek w budynku domu studenckiego DS16 „Itaka” przy ul. Tokarskiego 8 w Krakowie - KC-DE-zp.25.271.2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.dzp.agh.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont łazienek w budynku domu studenckiego DS16 „Itaka” przy ul. Tokarskiego 8 w Krakowie - KC-DE-zp.25.271.2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8966837d-1c8d-4521-b832-4f2f551bbdac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364643

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294057

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KC-DE-zp.25.271.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont części łazienek w budynku domu studenckiego DS16 „Itaka” przy ul. Tokarskiego 8 w Krakowie.
W objętej przedmiotem zamówienia części budynku DS16 „Itaka” (od strony budynku DS17 „Arkadia”) znajdują się 74 pokoje studenckie, w skład każdego pokoju wchodzi łazienka z półokrągłymi brodzikami 80/80/185cm o podstawie akrylowej o wys. 24cm z podbudową z płytek. Stan techniczny szklanych kabin, brodzików, toalet oraz umywalek jest niezadowalający. Szkło jest zmatowione, porysowane, obudowy pordzewiałe, pokryte wieloletnimi osadami. Brodziki z powodu niewystarczającej sztywności oraz wieloletniego użytkowania są odkształcone i nie zapewniając szczelności na styku z okładzinami ściennymi. Powierzchnia pojedynczej łazienki wynosi 2,45m2.

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje między innymi:
1) Wykonanie prac remontowych:
a) Zabezpieczenie terenu prac przed zabrudzeniami i uszkodzeniami w szczególności pokoi
i posadzek w pokojach studenckich;
b) Demontaż 74 szt. brodzików z kabinami oraz misek ustępowych, umywalek z bateriami ściennymi;
c) Wymianę brodzików i kabin prysznicowych;
d) Wymianę baterii prysznicowej i umywalkowej;
e) Skucie płytek posadzkowych;
f) Wykonanie izolacji posadzki;
g) Remont kanalizacji;
h) Wymianę kratki w posadzce;
i) Ułożenie nowej posadzki z płytek;
j) Skucie płytek na ścianach;
k) Wykonanie hydroizolacji na dwóch ścianach;
l) Ułożenie płytek na ścianach;
m) Wymianę drzwi do łazienek;
n) Wymianę ubikacji i umywalek;
o) Wymianę kratek wentylacyjnych bez regulacji;
p) Malowanie sufitów i ścian ponad płytkami;
q) Wymianę osprzętu - półeczki, lustra, wieszaki.

2) Wykonanie robót instalacyjnych:
a) Demontaż baterii prysznicowej i umywalkowej wraz z rurami odprowadzającymi i doprowadzającymi wodę;
b) Demontaż pionów wody zimnej, ciepłej , cyrkulacyjnej od piwnicy do ostatniej kondygnacji;
c) Likwidacja istniejących odpływów z brodzików i wpustów;
d) Wymiana na nowe odpływy z brodzików i wpustów podłogowych i brodzikowych;
e) Montaż nowych brodzików z syfonami i nowych wpustów podłogowych i włączenie ich do pionów odprowadzających;
f) Montaż nowych rur doprowadzających wodę do baterii umywalkowej i prysznicowej;
g) Montaż pionów wody zimnej, ciepłej , cyrkulacyjnej od piwnicy do ostatniej kondygnacji wraz z izolacją;
h) Wykonanie przejść pożarowych pomiędzy piwnicą a parterem dla pionów wodnych.


Wykonawca winien udzielić pełnej gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia (na całość zamówienia: materiały, urządzenia, wyposażenie, robocizna) na okres nie krótszy 36 miesięcy (3 lata) zgodnie z warunkami określonymi w oświadczeniu gwarancyjnym. Okres udzielanej gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1643005,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1643005,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1643005,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUBLIC 3 INVEST GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 529990361

7.3.3) Ulica: W. Orkana 59

7.3.4) Miejscowość: Mszana Dolna

7.3.5) Kod pocztowy: 34-730

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

EXPERTROOM Paweł Kita - roboty wykończeniowe, dostawa materiałów; FHU BESTFLIZ Piotr Dudek - roboty wykończeniowe, dostawa materiałów

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1643005,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 52 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane