Rozbudowa systemu kolejkowego i dostawa uniformów dla personelu medycznego Szpitala

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00364773
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00364773/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-28 10:04
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4cf0ca6d-6c41-4940-849f-5e62f6915837
Identyfikator
7392954843
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kolejowy system monitorowaniaOdzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

Wykonawcy

1 przyznane

WAMA SOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 0
148 514,49 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364773 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Rozbudowa systemu kolejkowego i dostawa uniformów dla personelu medycznego Szpitala

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295580

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żołnierska 18a

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-561

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wssd.olsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wssd.olsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4cf0ca6d-6c41-4940-849f-5e62f6915837

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa systemu kolejkowego i dostawa uniformów dla personelu medycznego Szpitala

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cf0ca6d-6c41-4940-849f-5e62f6915837

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364773

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048031/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 "Dostosowanie WSSD w Olsztynie do wybranych standardów dostępności w AOS służące poprawie dostępu do świadczeń medycznych oraz jakości obsługi pacjentów ze szczególnymi potrzebami"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zakres rzeczowy jest realizowany w ramach w ramach Projektu: „Dostosowanie Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie do wybranych standardów dostępności w Ambulatoryjnej Opiece Specjalistycznej służące poprawie dostępu do świadczeń medycznych oraz jakości obsługi pacjentów ze szczególnymi potrzebami”. Umowa z MZ nr UM.AOS.U-28812.2026-00/65/2026/4 z 12.01.2026,

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269107

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZPZ-332-36PN-2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 - System kolejkowy wspomagający placówkę medyczną i jej personel w obsłudze pacjenta w obszarze Ośrodka Rehabilitacji (bryła C), w tym pacjentów ze szczególnymi potrzebami (np. osoby na wózkach inwalidzkich, osoby słabowidzące, osoby słabosłyszące). Część programowa systemu (aplikacja kliencka, mobilna) musi spełniać wymagania standardu WCAG 2.1 na poziomie co najmniej AA. W zamach zamówienia wymagana jest instalacja we wskazanym miejscu na terenie siedziby Zamawiającego urządzeń i wyposażenia oraz rozbudowa istniejącego systemu wraz z integracją z systemem medycznym HIS Clininet firmy CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o. (dostawa nowej lub rozszerzenie istniejącej licencji Systemowej). W ramach zamówienia jest wykonanie niezbędnych prac i czynności w celu montażu urządzeń - szczegóły zawiera zał. nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34943000-9 - Kolejowy system monitorowania

4.5.5.) Wartość części: 116666 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – Dostawa uniformów dla personelu ułatwiających identyfikację personelu osobom ze szczególnymi potrzebami (bluzy, spodnie, garsonki i fartuchy – łącznie 400 szt. Szczegóły dot. m.in. rozmiarów ilości i oceny zawiera zał. nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 97503,25 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 148514,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148514,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 148514,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WAMA SOFT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393868399

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 148514,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy