"Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół"

Miasto i Gmina Nowe Miasto

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00364881
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00364881/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-28 10:32
Lokalizacja
Nowe Miasto, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0bfb7377-4ae2-45c1-b432-802b96471b2f
Identyfikator
5671786697
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Autobusy i autokaryMinibusy

Wykonawcy

1 przyznane

TRUCK IMPORT-EXPORT WYNAJEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
447 720 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364881 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Nowe Miasto

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378284

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Apteczna 8

1.5.2.) Miejscowość: Nowe Miasto

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@ugnowemiasto.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowemiasto.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://nowemiasto.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bfb7377-4ae2-45c1-b432-802b96471b2f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364881

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286110

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego, nieużywanego autobusu szkolnego na potrzeby dowozu dzieci i młodzieży szkolnej, w tym osób z niepełnosprawnościami, wraz z wyposażeniem, dokumentacją oraz przygotowaniem pojazdu do rejestracji i użytkowania, w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia „Autobusy dla mazowieckich szkół” – edycja 2026, z minimalną liczbą miejsc siedzących dla 22 pasażerów +pilot + kierowca, a w przypadku konieczności przewozu osoby na wózku inwalidzkim, po demontażu wymaga się następującej konfiguracji siedzeń: 17 miejsc siedzących + pilot + kierowca + 1 wózek
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w załączniku nr 8 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 34121000-1 - Autobusy i autokary

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34114400-3 - Minibusy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 447720,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 538000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 447720,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRUCK IMPORT - EXPORT WYNAJEM Sp z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7011020346

7.3.3) Ulica: Żurawia 47/216

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-680

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 447720,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy