Budowa odcinków oświetlenia ulicznego LED na terenie Gminy Szumowo w formule zaprojektuj i wybuduj

Gmina Szumowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00364897
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00364897/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-28 10:36
Lokalizacja
Szumowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f3213384-077d-4b16-be4c-117148f594f2
Identyfikator
7231629753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoLampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MADO ANDRZEJ MRÓZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKosów Lacki, PL · lot 0
694 827 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364897 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinków oświetlenia ulicznego LED na terenie Gminy Szumowo w formule zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szumowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja

1.5.2.) Miejscowość: Szumowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-305

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szumowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ug-szumowo.pbip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f3213384-077d-4b16-be4c-117148f594f2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa odcinków oświetlenia ulicznego LED na terenie Gminy Szumowo w formule zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3213384-077d-4b16-be4c-117148f594f2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364897

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046563/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa kompleksowej linii oświetleniowej na terenie gminy Szumowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259836

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja w systemie <<zaprojektuj i wybuduj>> pełnego zakresu prac związanych z budową nowych odcinków oświetlenia ulicznego LED na terenie Gminy Szumowo.
2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie dwuetapowo.

2.1. Etap pierwszy:
a) Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (projekt budowlany + wykonawczy + STWiORB + przedmiar)
b) Uzyskanie wszelkich decyzji administracyjnych (PnB lub zgłoszenie)


2.2. Etap drugi:
a) Budowa linii kablowych nN-0,4 kV (kabel YAKXS 4×25 mm² lub dobrany wg obliczeń)
b) Montaż słupów stalowych ocynkowanych 6-kątnych h=7 m na fundamentach prefabrykowanych
c) Montaż wysięgników łukowych L=1,0–1,5 m
d) Montaż opraw oświetleniowych LED max. 40W / min. 6 800 lm / ≥170 lm/W
e) Budowa/rozbudowa szaf oświetleniowych SO z zegarem astronomicznym
f) Wykonanie pomiarów elektrycznych i fotometrycznych
g) Opracowanie dokumentacji powykonawczej + geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza

SZCZEGÓŁOWY ZAKRES PRAC OBJĘTYCH PRZEDMIOTOWYM ZAMÓWIENIEM ZAWIERA PROGRAM FUNKCJONALNO- UŻYTKOWY- BĘDĄCY ZAŁACZNIKIEM NR 6 DO SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 694827,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1500600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 694827 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przeds iębiorstwo Handlowo Usługowe MADO Andrzej Mróz Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8231673424

7.3.4) Miejscowość: Kosów Lacki

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 694827,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane