Modernizacja palców zabaw w Kościelniku i Mściszowie
Gmina Lubań
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00364903
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00364903/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-28 10:37
- Lokalizacja
- Lubań, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b340d453-0520-4a7e-af52-e07a9ef97078
- Identyfikator
- 6131436221
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364903 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja palców zabaw w Kościelniku i Mściszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubań
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821463
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jarosława Dąbrowskiego
1.5.2.) Miejscowość: Lubań
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-800
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 756465920
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@luban.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://luban.ug.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/luban1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja palców zabaw w Kościelniku i Mściszowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b340d453-0520-4a7e-af52-e07a9ef97078
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364903
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066194/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja placu zabaw w Kościelniku
1.1.9 Budowa strefy odpoczynku w Mściszowie – modernizacja placu zabaw i budowa infrastruktury rowerowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301696
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PA.271.14.2026.EL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest modernizacja placów zabaw w Kościelniku i Mściszowie w ramach dwóch zadań inwestycyjnych:
1) „Modernizacja placu zabaw w Kościelniku”
Zakres prac obejmuje modernizację istniejącego, ogólnodostępnego placu zabaw dla dzieci wyposażonego w 9 urządzeń zabawowych oraz drewnianą wiatę w miejscowości Kościelnik, gmina Lubań, na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 698/2 obręb 0003 Kościelnik.
Głównymi elementami podlegającymi modernizacji będą następujące urządzenia: zestaw zabawowy, karuzela, huśtawka, zestaw wspinaczkowy, 4 szt. bujaków oraz wiata drewniana. Natomiast doposażenie stanowić będzie montaż karuzeli słupowej, piaskownicy, 4 szt. ławek, 3 szt. koszy na śmieci oraz tablicy z regulaminem placu zabaw. Ponadto zaprojektowano wykonanie nawierzchni bezpiecznej z płyt gumowych SBR w dwóch wariantach, wymianę bramki dwuskrzydłowej oraz furtki w istniejącym ogrodzeniu.
2) „Budowa strefy odpoczynku w Mściszowie – modernizacja placu zabaw i budowa infrastruktury rowerowej”
Zakres prac obejmuje modernizację istniejącego, ogólnodostępnego placu zabaw dla dzieci w miejscowości Mściszów, gmina Lubań, na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym 57/2 obręb 0005 Mściszów.
W ramach modernizacji projektuje się wymianę wszystkich starych urządzeń na nowe: huśtawkę podwójną, tablicę wielofunkcyjną, piaskownicę, zestaw z małą zjeżdżalnią, zjeżdżalnię, bujak koniczynkę, kosz na śmieci, ławkę, stojak na rowery oraz regulamin placu zabaw. Ponadto zaprojektowano wykonanie nawierzchni bezpiecznej z płyt gumowych SBR, modernizację istniejącej wiaty drewnianej oraz wymianę furtki w istniejącym ogrodzeniu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: projekt wykonawczy, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną spośród ofert niepodlegających odrzuceniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania.| 2026-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |