dostawy wyposażenia w ramach pierwszego wyposażenia Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Przyjazna Przystań” przy ul. Generała Władysława Andersa 5 w Wałczu

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W WAŁCZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00364946
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00364946/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-28 10:48
Lokalizacja
Wałcz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c3712437-daa8-4a88-a459-2773aa624feb
Identyfikator
7651509524
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble i wyposażenie kuchniMeble różneBielizna pościelowaZastawa stołowaRóżnorodny sprzęt gimnastycznyRolety wewnętrzneMeble ogrodoweTrwałe znaki informacyjneUrządzenia sieciowe

Wykonawcy

6 przyznanych

TOMASZ FRANASZEKWałcz, PL · lot 0
111 218,2 PLN
IZABELA WINTONIAKZielona Góra, PL · lot 2
9752,65 PLN
STREFA KREATYWNOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLeżajsk, PL · lot 3
8312,13 PLN
TOMASZ TUREKPoręba, PL · lot 5
13 320 PLN
JÓZEF GOSZCZYŃSKIPiła, PL · lot 7
10 947 PLN
ARTUR PRZYTUŁAWałcz, PL · lot 8
7687 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364946 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
dostawy wyposażenia w ramach pierwszego wyposażenia Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Przyjazna Przystań”
przy ul. Generała Władysława Andersa 5 w Wałczu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W WAŁCZU

1.3.) Oddział zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wałczu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570799970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego 54

1.5.2.) Miejscowość: Wałcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-600

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcprwalcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.pcpr.powiatwalecki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c3712437-daa8-4a88-a459-2773aa624feb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

dostawy wyposażenia w ramach pierwszego wyposażenia Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Przyjazna Przystań”
przy ul. Generała Władysława Andersa 5 w Wałczu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3712437-daa8-4a88-a459-2773aa624feb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364946

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258010

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

projekt, dostawa i montaż mebli na wymiar - zabudowa kuchni, pralni, szafy, komody, biurka, szafki nocne

4.5.3.) Główny kod CPV: 39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

4.5.5.) Wartość części: 121569,28 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa mebli szkieletowych (stoły, krzesła, fotele, regały), elementy dekoracyjne i wyposażenie wnętrz (lampy, dywany, pozostałe elementy wyposażenia)

4.5.3.) Główny kod CPV: 39151000-5 - Meble różne

4.5.5.) Wartość części: 83995,65 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa bielizny pościelowej, tekstylia domowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 39512000-4 - Bielizna pościelowa

4.5.5.) Wartość części: 19017,52 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa zastawy stołowej, przyborów kuchennych, artykułów do sprzątania i organizery do przechowywania

4.5.3.) Główny kod CPV: 39221200-9 - Zastawa stołowa

4.5.5.) Wartość części: 10069,71 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa sprzętu do treningu siłowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 37442900-8 - Różnorodny sprzęt gimnastyczny

4.5.5.) Wartość części: 8980,01 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa i montaż rolet wewnętrznych i plis

4.5.3.) Główny kod CPV: 39515410-2 - Rolety wewnętrzne

4.5.5.) Wartość części: 17078,27 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa wyposażenia warsztatu i ogrodu

4.5.3.) Główny kod CPV: 39142000-9 - Meble ogrodowe

4.5.5.) Wartość części: 6978,47 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

projekt, dostawa i montaż tablic informacyjnych, logo

4.5.3.) Główny kod CPV: 31523200-0 - Trwałe znaki informacyjne

4.5.5.) Wartość części: 8140,80 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa urządzeń sieciowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.5.) Wartość części: 7086,08 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 111218,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 311142,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 111218,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE " EXPERT " Tomasz Franaszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 570769466

7.3.4) Miejscowość: Wałcz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 111218,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z rozdziałem X ust. 1 specyfikacji warunków zamówienia „Wykonawca przygotowuje ofertę przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego” udostępnionego przez zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczonego w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe”. Wykonawca wraz z ofertą składa formularz kalkulacyjny stanowiący załącznik odpowiednio nr 1b, 1c, 1d, 1f, 1g, 1h, 3, 3a i 3b do SWZ. Odpowiedni formularz kalkulacyjny stanowi część składową ofert. Niezłożenie wraz z ofertą zamówienia odpowiedniego formularza kalkulacyjnego skutkować będzie odrzuceniem oferty (art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy).”.
Wykonawca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE " EXPERT " Tomasz Franaszek (P.H.EXPERT), ul. Dworcowa 1, 78-600 Wałcz nie złożył wraz z ofertą odpowiedniego formularza kalkulacyjnego (złożony przez tego wykonawcę formularz kalkulacyjny
w zakresie części drugiej zamówienia, tj. załącznik nr 3a do specyfikacji warunków zamówienia, zawiera tylko jedną z dwóch stron, obejmującą lp. od 1 do 34, bez 35-49).
Zgodnie zaś z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych „zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna
z warunkami zamówienia;”.

W związku z powyższym zamawiający informuje o odrzuceniu oferty PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE " EXPERT " Tomasz Franaszek (P.H.EXPERT), ul. Dworcowa 1, 78-600 Wałcz w zakresie części drugiej zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych jako, że jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia, tj. rozdziałem X ust. 1 specyfikacji warunków zamówienia.

Jednocześnie cena kolejnej najkorzystniejszej oferty w zakresie części drugiej zamówienia (104 587,31 zł) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (103 314,65 zł). Zamawiający nie może natomiast zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

Zgodnie zaś z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych „zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli […] cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty […]”.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9752,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113731,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9752,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD PRODUKCJI POŚCIELI "ŚWIT" IZABELA WINTONIAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 970354735

7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9752,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8312,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67261,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8312,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Strefa Kreatywności sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527541699

7.3.3) Ulica: ul. Mickiewicza 46

7.3.4) Miejscowość: Leżajsk

7.3.5) Kod pocztowy: 37-300

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8312,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty w zakresie części piątej zamówienia (23 245,98 zł) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (11 045,41 zł). Zamawiający nie może natomiast zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

Zgodnie zaś z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych „zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli […] cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty […]”.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13320 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25015,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13320 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Oprema Tomasz Turek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363876024

7.3.3) Ulica: ul. Fryderyka Chopina 8a lokal 7

7.3.4) Miejscowość: Poręba

7.3.5) Kod pocztowy: 42-480

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13320 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty w zakresie części siódmej zamówienia (14 157,52 zł) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (8 583,52 zł). Zamawiający nie może natomiast zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

Zgodnie zaś z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych „zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli […] cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty […]”.

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10947 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11999,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10947 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KONSBET FB GOSZCZYŃSKI JÓZEF

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331072256

7.3.3) Ulica: ul. Fabryczna 5

7.3.4) Miejscowość: Piła

7.3.5) Kod pocztowy: 64-920

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10947 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7687 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14373,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7687 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGA COM SKLEP KOMPUTEROWY ARTUR PRZYTUŁA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 369364621

7.3.4) Miejscowość: Wałcz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7687 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-31
2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy