Utrzymanie czystości basenu krytego wraz z trybunami, saunarium, siłowni i zaplecza socjalno-biurowego Krytej Pływalni Aqua Planet Miejskiego Zarządu Nieruchomości Sp. z o.o. w Trzebini

Miejski Zarząd Nieruchomości Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00364952
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00364952/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-28 10:49
Lokalizacja
Trzebinia, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c27f3f5-197a-47d3-92aa-fbe8cc18e1fb
Identyfikator
6281883677
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania budynkówUsługi czyszczenia okienUsługi sprzątania biurUsługi w zakresie odkażania urządzeńUsługi dezynfekcji i dezynsekcji budynków

Wykonawcy

1 przyznane

KONRAD BĘBENEKMników, PL · lot 0
519 994,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00364952 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie czystości basenu krytego wraz z trybunami, saunarium, siłowni i zaplecza socjalno-biurowego Krytej Pływalni Aqua Planet
Miejskiego Zarządu Nieruchomości Sp. z o.o. w Trzebini

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Nieruchomości Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273745843

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Matejki 1

1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 326122353, 326122116, 326122113

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzn@mzn-trzebinia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzn-trzebinia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c27f3f5-197a-47d3-92aa-fbe8cc18e1fb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami wykonywanymi na zlecenie, wynajem i zarzadzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi, działalność obiektów sportowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie czystości basenu krytego wraz z trybunami, saunarium, siłowni i zaplecza socjalno-biurowego Krytej Pływalni Aqua Planet
Miejskiego Zarządu Nieruchomości Sp. z o.o. w Trzebini

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c27f3f5-197a-47d3-92aa-fbe8cc18e1fb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364952

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287434

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PP/DS/1/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 485365,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie utrzymania czystości basenu krytego wraz z trybunami, saunarium, siłowni i zaplecza socjalno - biurowego Krytej Pływalni Miejskiego Zarządu Nieruchomości Sp. z o.o. w Trzebini.

Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.

2.Do realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca winien stosować wyłącznie profesjonalne produkty chemiczne z kartami charakterystyki oraz zgodnie z przyporządkowaniem do pomieszczeń/urządzeń zawartym w technologii - z rozbiciem na:
1) Sprzątanie bieżące;
2) Dezynfekcja;
3) Konserwacja;
4) Sprzątanie gruntowne.

Wykonawca zobowiązuje się zapewnić niezbędne środki czystości oraz narzędzia gwarantujące właściwą jakość realizacji usług objętych przedmiotem zamówienia:
1) środki myjące, czyszczące, konserwujące posiadające w swym składzie substancje niebezpieczne powinny posiadać: kartę charakterystyki;
2) preparaty dezynfekcyjne, będące wyrobami medycznymi powinny posiadać: deklarację zgodności i certyfikat CE;
3) preparaty dezynfekcyjne będące produktami biobójczymi powinny posiadać: pozwolenie na obrót produktami biobójczymi;
4) kosmetyki/produkty kosmetyczne powinny posiadać zgłoszenie do CPNP (internetowy Portal Zgłaszania Produktów Kosmetycznych).

W przypadku stosowanych preparatów należy pamiętać, by nie stosować środków powszechnie stosowanych w gospodarstwie domowym. W kontakcie z wodą basenową preparaty specjalistyczne nie mogą zmieniać struktury wody. Zaleca się stosowanie systemu dozującego środki chemiczne. Zmiana wszelkich środków może nastąpić tylko za zgodą lub na polecenie Managera ds. technicznych obiektu.

Wykonawca zobowiązany jest realizować przedmiot zamówienia zgodnie z:
1) projektowanymi postanowieniami umowy – wzorem umowy - Załącznik Nr 1 do SWZ
2) planem higieny obiektu, stanowiącym Załącznik Nr 2 do wzoru umowy
z uwzględnieniem technologii i kolejności sprzątania poszczególnych pomieszczeń/urządzeń oraz godzinami przerw pracowników – dopuszcza się zmiany przerw w przypadku dużej ilości klientów na obiekcie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

90920000-2 - Usługi w zakresie odkażania urządzeń

90921000-9 - Usługi dezynfekcji i dezynsekcji budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 519994,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 568658,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 519994,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CleanTask Konrad Bębenek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 521143207

7.3.3) Ulica: Pogodna 250

7.3.4) Miejscowość: Mników

7.3.5) Kod pocztowy: 32-084

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 519994,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-01 do 2027-07-31
2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi