Modernizacja drzwi wejściowych wewnętrznych zgodnie z ustawą o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami
Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00365013
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00365013/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-28 11:03
- Lokalizacja
- Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c5f636b-6301-4a11-8cf1-d95e1ebb2c4a
- Identyfikator
- 8961298766
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00365013 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drzwi wejściowych wewnętrznych zgodnie z ustawą o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000528698
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Kąty Wrocławskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-080
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 390 72 19
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jwojtkowiak@katywroclawskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katywroclawskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://katywroclawskie.ezamawiajacy.pl/pn/katywroc/demand/302452/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drzwi wejściowych wewnętrznych zgodnie z ustawą o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c5f636b-6301-4a11-8cf1-d95e1ebb2c4a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365013
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047474/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej w budynku Ratusza w Kątach Wrocławskich przy ul. Rynek 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317976/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.80.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 53064,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja drzwi wejściowych wewnętrznych zgodnie z ustawą o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „„Modernizacja drzwi wejściowych wewnętrznych zgodnie z ustawą o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami”. Całość należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową autorstwa biura projektowego Bob Projekty Sp. z.o.o. ul. Kluczborska 131/3 50-323 Wrocław. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWIOR).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożone zostały dwie oferty. Najniższa cena wynosi 128 896,55 zł. Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył 70 000 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2026-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |