Remont istniejących schodów terenowych w Dobrym Mieście

Gmina Dobre Miasto

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00365031
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00365031/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-28 11:06
Lokalizacja
Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a4a37645-500a-449f-8cc4-ba0c45bf2285
Identyfikator
7393845814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania parków

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW SZYNKOWSKIZalbki, PL · lot 0
252 150 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00365031 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont istniejących schodów terenowych w Dobrym Mieście

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobre Miasto

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743657

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 14

1.5.2.) Miejscowość: Dobre Miasto

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-040

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 896153939

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@dobremiasto.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.dobremiasto.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a4a37645-500a-449f-8cc4-ba0c45bf2285

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont istniejących schodów terenowych w Dobrym Mieście

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4a37645-500a-449f-8cc4-ba0c45bf2285

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365031

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042928/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa schodów ul. Gdańska-Warszawska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297562

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie istniejących schodów terenowych w Dobrym Mieście.
2. Inwestycja zlokalizowana jest na 175, 156, 158/2, 476 obręb 1 miasta Dobre Miasto, gmina Dobre Miasto
3. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) rozbiórkę istniejących poręczy,
2) rozbiórkę istniejących schodów terenowych i podjazdu dla wózków dziecięcych,
3) wykonanie nawierzchni schodów,
4) wykonanie podjazdu dla wózków dziecięcych,
5) wykonanie poręczy,
6) niwelację terenu zielonego,
7) uporządkowanie terenu.

Wymiary szacunkowe remontowanej powierzchni:
- powierzchnia schodów (remont wraz z przebudowa) wraz z krawężnikiem 146,48m2,
- powierzchnia przebudowy chodników (dojście i wejście – założono 35 m2),
- powierzchnia (szerokość koryta odwadniającego – gruntowego około 0,5 m) – około 115 mb długości,
- niwelacja dostosowawcza terenu – z obydwu stron schodów – założono niwelację terenu o szerokości około 2m – 115 mb.
4. Roboty muszą być prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, normami technicznymi, zasadami bezpieczeństwa i dokumentacją projektową.
5. Szczegółowy opis przedmiotu umowy zawarty został w dokumentacji, stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ.
6. Przedmiary stanowią tylko materiał pomocniczy. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
7. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności ustawie Prawo budowlane.
8. Wykonawca ze środków własnych zakupi i dostarczy na budowę wszelkie elementy, urządzenia i materiały konieczne do wykonania robót budowlanych, instalacji i urządzeń, jak również przeznaczone do robót przewidzianych w dokumentacji projektowej.
9. Elementy wyposażenia (urządzenia) oraz wszystkie zastosowane materiały muszą być produktami należytej jakości, fabrycznie nowymi, kompletnymi, nieużywanymi, wolnymi od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. Elementy wyposażenia muszą być oznakowane w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja produktu jak i producenta.
10. Zamawiający zaleca odbycie przez Wykonawcę wizji lokalnej. Osoba wyznaczoną do kontaktu w sprawie umówienia wizji lokalnej jest: Jarosław Orłowski, tel. 89 615 33 02.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252150,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252150,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252150,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budownictwo Nadzory Zbigniew Szynkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7391134061

7.3.4) Miejscowość: Zalbki

7.3.5) Kod pocztowy: 10-370

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 252150,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane