Przebudowa i remont w budynkach Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu
Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00365075
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00365075/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-28 11:15
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de007498-2bb9-4e5e-93e3-3c42ee9917c6
- Identyfikator
- 5782490793
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00365075 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont w budynkach Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170711628
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ans-elblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ans-elblag.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-de007498-2bb9-4e5e-93e3-3c42ee9917c61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont w budynkach Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de007498-2bb9-4e5e-93e3-3c42ee9917c6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365075
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055385/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Stworzenie nowej sali dydaktycznej i remont pomieszczeń wykładowców w budynku przy Al. Grunwaldzkiej w Elblągu
1.1.2 Remont pomieszczeń dydaktycznych: wymiana okien,podłogi, położenie gładzi, malowanie w budynku przy ul. Czerniakowskiej w Elblągu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349465
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne:
Na podstawie art. 305 ust. 2 ustawy PZP,
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający wszczął
w dniu 23.06.2026 r. w trybie podstawowym, na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy PZP postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego nr SZL/TP/252/11/2026 na Przebudowa i remont w budynkach Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu
z podziałem na części:
Część I : Stworzenie nowej sali dydaktycznej i remont pomieszczeń wykładowców w budynku przy Al. Grunwaldzkiej 137.
Część II: Remont pomieszczeń dydaktycznych i strefy studenta w budynku przy ul. Czerniakowskiej 22.
W związku z tym, że w przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert tj. 09.07.2026r. do godz. 10 00 nie złożono żadne oferty postępowanie zostało unieważnione w dniu 09.07.2026 r. na podstawie art. 255 pkt.. 1) ustawy PZP: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Zamawiający nie zmienił pierwotnych warunków zamówienia w sposób istotny.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-879491e8-5d16-46ab-8e8c-246d42f39429
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZL/ZZW/252/01/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje:
w części I:
a) stworzenie nowej sali dydaktycznej na poziomie I piętra, obejmującej pomieszczenia nr 1-5/A–1-7/A;
b) wydzielenie i adaptacja wspólnych pokoi dla nauczycieli akademickich na poziomie I piętra, obejmujących:
⁻ Pokój nauczycielski – pomieszczenia nr 1-10/A–1-12/A,
⁻ Pokój nauczycielski – pomieszczenia nr 1-8/A–1-9/A;
c) wykonanie instalacji i przyłącza sanitarnego w pracowni dydaktycznej zlokalizowanej na poziomie II piętra, w pomieszczeniu nr 2-5/A;
d) wykonanie przejścia pomiędzy pracownią symulacji wierności - pomieszczenie nr 220/2 a magazynem (pomieszczenie gospodarcze) - pomieszczenie nr 219, zlokalizowanymi na poziomie II piętra.
Szczegółowo zakres zamówienia, warunki gwarancji i sposób realizacji i odbioru robót określony został w:
- Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 2 do Zaproszeniu do negocjacji ,
- Dokumentacji technicznej stanowiącej ZAŁĄCZNIK Nr 1.1 do Zaproszeniu do negocjacji ,
- Projekcie umowy stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 5 do Zaproszeniu do negocjacji .
w części II:
Remont pomieszczeń dydaktycznych nr 105 i 201 oraz strefy studenta – pomieszczenia nr 18. Prace obejmują w szczególności:
a) remont powierzchni wewnętrznych ścian i sufitów, w tym naprawę i odtworzenie istniejących tynków;
b) wymianę okładzin podłogowych;
c) wymianę stolarki okiennej wraz z wykonaniem niezbędnych prac towarzyszących;
d) wykonanie robót instalacyjnych branży elektrycznej, obejmujących w szczególności: wymianę osprzętu elektrycznego oraz wymianę opraw oświetleniowych oraz modernizację oświetlenia w remontowanych pomieszczeniach;
e) wykonanie robót montażowych i wykończeniowych niezbędnych do przywrócenia pełnej funkcjonalności pomieszczeń
Szczegółowo zakres zamówienia, warunki gwarancji i sposób realizacji i odbioru robót określony został w:
- Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 2 do Zaproszeniu do negocjacji ,
- Dokumentacji technicznej stanowiącej ZAŁĄCZNIK Nr 1.2 do Zaproszeniu do negocjacji ,
- Projekcie umowy stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 5 do Zaproszeniu do negocjacji
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wysłano zaproszenie do negocjacji firmie Usługi Budowlane Wojciech Lewandowskiul. Stawidłowa 16, 82-300 Elbląg. Wyznaczono ostateczny termin (26.07.2026r.) na przesłanie dokumentów przez Wykonawcę zgodnych z Zaproszeniem do negocjacji w tym umowy z wpisanymi danymi podlegającymi negocjacji – ceną, okresem gwarancji, terminu realizacji zamówienia. Wykonawca nie przesłał żadnych dokumentów w wyznaczonym terminie w związku z czym postępowanie zostało unieważnione.
| 2026-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |