Świadczenie usługi „Pomocnej taksówki” dla Beneficjentów pomocy społecznej dla Centrum Usług Społecznych w Daleszycach 2026 – 2027
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W DALESZYCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00365109
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00365109/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-28 11:21
- Lokalizacja
- Daleszyce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83b3e0ab-c143-424d-8b99-0d4f4a606cf8
- Identyfikator
- 6572207946
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi taxi
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00365109 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi „Pomocnej taksówki” dla Beneficjentów pomocy społecznej dla Centrum Usług Społecznych w Daleszycach 2026 – 2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W DALESZYCACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290546560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 11
1.5.2.) Miejscowość: Daleszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-021
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 413072495
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cus@daleszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cusdaleszyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83b3e0ab-c143-424d-8b99-0d4f4a606cf81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usługi „Pomocnej taksówki” dla Beneficjentów pomocy społecznej dla Centrum Usług Społecznych w Daleszycach 2026 – 20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83b3e0ab-c143-424d-8b99-0d4f4a606cf8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365109
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00094584/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Świadczenie usługi „Pomocnej taksówki” dla Beneficjentów pomocy społecznej dla Centrum Usług Społecznych w Daleszycach 2026 – 2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Nowa jakość usług społecznych w Mieście i Gminie Daleszyce w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239658
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZUS.414.2.1.2026.CUS.MD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi „Pomocnej taksówki” dla Beneficjentów pomocy społecznej dla
Centrum Usług Społecznych w Daleszycach 2025 – 2027” w ramach projektu pn.: Nowa jakość usług społecznych w
Mieście i Gminie Daleszyce w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, w łącznym
wymiarze do 21 686 km w okresie od dnia podpisania umowy do 31.07.2027 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60120000-5 - Usługi taxi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak złożonych ofert| 2026-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |