ROBOTY REMONTOWE dla III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP W GDYNI PRZY UL. LEGIONÓW 27

III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP Z ODDZ. DWUJĘZYCZNYMI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00365353
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00365353/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-28 12:13
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-25b4366d-dc33-4cef-ada2-217409d7729e
Identyfikator
5861743030
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty rozbiórkoweTynkowaniePowtórne malowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okienInstalowanie drzwiTapetowanie ścianKładzenie wykładzin elastycznych

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW KRUPAGdynia, PL · lot 0
159 877,7 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00365353 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY REMONTOWE dla III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP W GDYNI PRZY UL. LEGIONÓW 27

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP Z ODDZ. DWUJĘZYCZNYMI

1.3.) Oddział zamawiającego: IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP W GDYNI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192915495

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Legionów 27

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-405

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 6221833

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorotalubiewska@lo3.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lo3.gdynia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-25b4366d-dc33-4cef-ada2-217409d7729e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ROBOTY REMONTOWE dla III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP W GDYNI PRZY UL. LEGIONÓW 27

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25b4366d-dc33-4cef-ada2-217409d7729e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365353

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00313457/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 ROBOTY REMONTOWE dla III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP W GDYNI PRZY UL. LEGIONÓW 27

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319640

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROBOTY REMONTOWE dla III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP W GDYNI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ROBOTY REMONTOWE W III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP W GDYNI PRZY UL. LEGIONÓW 27
ZADANIE 1
REMONT POKRYCIA DACHOWEGO NAD SALĄ GIMNASTYCZNĄ
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi
Dokumentacja projektowa obejmująca
a) Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do wzoru umowy/Umowy
b) Specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót - Załącznik nr 2 do wzoru umowy/Umowy
c) Przedmiary robót (pomocniczo-informacyjne) - Załącznik nr 3 do wzoru umowy/Umowy. Dopuszcza się stosowanie KNR jako podstaw pomocniczych do opisu pozycji kosztorysowych, bez traktowania ich jako obowiązujących norm nakładów rzeczowych
stanowiąca integralną cześć wzoru umowy/Umowy.

Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w PROJEKTOWANYCH POSTANOWIENIACH UMOWY zwanych wzorem umowy/Umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

4.5.5.) Wartość części: 132852,33 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ROBOTY REMONTOWE W III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP W GDYNI PRZY UL. LEGIONÓW 27
ZADANIE 2
REMONT POMIESZCZEŃ WC DAMSKIEGO I MĘSKIEGO NA KORYTARZU GŁÓWNYM
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi
Dokumentacja projektowa obejmująca
a) Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do wzoru umowy/Umowy
b) Specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót - Załącznik nr 2 do wzoru umowy/Umowy
c) Przedmiary robót (pomocniczo-informacyjne) - Załącznik nr 3 do wzoru umowy/Umowy. Dopuszcza się stosowanie KNR jako podstaw pomocniczych do opisu pozycji kosztorysowych, bez traktowania ich jako obowiązujących norm nakładów rzeczowych
stanowiąca integralną cześć wzoru umowy/Umowy

Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w PROJEKTOWANYCH POSTANOWIENIACH UMOWY zwanych wzorem umowy/Umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45442180-2 - Powtórne malowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45421131-1 - Instalowanie drzwi

4.5.5.) Wartość części: 47815,47 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ROBOTY REMONTOWE W III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP W GDYNI PRZY UL. LEGIONÓW 27
ZADANIE 3
PRACE REMONTOWE POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH WRAZ Z PRZYLEGŁYMI KORYTARZAMI BUDYNKU INTERNATU

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi
Dokumentacja projektowa obejmująca
a) Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do wzoru umowy/Umowy
b) Specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót - Załącznik nr 2 do wzoru umowy/Umowy
c) Przedmiary robót (pomocniczo-informacyjne) - Załącznik nr 3 do wzoru umowy/Umowy. Dopuszcza się stosowanie KNR jako podstaw pomocniczych do opisu pozycji kosztorysowych, bez traktowania ich jako obowiązujących norm nakładów rzeczowych
stanowiąca integralną cześć wzoru umowy/Umowy.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w PROJEKTOWANYCH POSTANOWIENIACH UMOWY zwanych wzorem umowy/Umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45442180-2 - Powtórne malowanie

45432220-2 - Tapetowanie ścian

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

4.5.5.) Wartość części: 267400,16 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159877,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239803,37 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159877,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA REMONTOWO – BUDOWLANA „KRUPA” STANISŁAW KRUPA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5861053118

7.3.3) Ulica: KLONOWA 13

7.3.4) Miejscowość: GDYNIA

7.3.5) Kod pocztowy: 81-558

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159877,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną Wykonawcy OLDOM" OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANYCH Piotr Zięć z siedzibą w Lęborku 84-300 przy ul. Miętowej 17 w kwocie 93620,84 złotych przewyższa kwotę 58813,03 zł, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93620,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 93620,84 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Złożona oferta podlegała odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane