Modernizacja budynku gminnego w Mikołajowie

Gmina Rokiciny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00365496
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00365496/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-28 12:43
Lokalizacja
Rokiciny, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-76106c7f-0091-4561-aee9-a0ec5745c183
Identyfikator
7732322103
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty remontowe i renowacyjneRoboty izolacyjnePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlaneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00365496 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku gminnego w Mikołajowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rokiciny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648221

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tomaszowska 9

1.5.2.) Miejscowość: Rokiciny

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-221

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rokiciny.net

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rokiciny.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76106c7f-0091-4561-aee9-a0ec5745c183

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku gminnego w Mikołajowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76106c7f-0091-4561-aee9-a0ec5745c183

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365496

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015065/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Modernizacja budynku gminnego w Mikołajowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337099

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, polegających na wykonaniu modernizacji budynku gminnego na działce 99/2 obręb Mikołajów realizowanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja budynku gminnego w Mikołajowie”
4.2. Zakres świadczeń Wykonawcy obejmuje:
1) 1) Wymianę okien i drzwi,
2) Remont podestu,
3) Wymiana co.,
4) Modernizację instalacji wod-kan, elektrycznej,
5) Docieplenie ścian zewnętrznych, stropodachów i podłóg,
6) Modernizacja pomieszczeń wewnątrz budynku.
4.3. Na szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opisujący zakres przedmiotu zamówienia składa się dokumentacja projektowa, STWiORB, Przedmiar robót, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ i wzór umowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45000000-7 - Roboty budowlane

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Termin składania ofert w przedmiotowym postępowaniu upłynął w dniu 27.07.2026r. o godzinie 11:00. Do upływu wyznaczonego terminu nie wpłynęła żadna oferta od wykonawców. W związku z tym, że w wyznaczonym terminie nie złożono żadnej oferty, zaistniała obligatoryjna przesłanka określona w art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający jest zobowiązany unieważnić niniejsze postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane