Bojanowo, Budynek Zespołu Szkół Przyrodniczo- Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego ( 1907 r.): przebudowa schodów zewnętrznych wraz z zabezpieczeniem przeciwwilgociowym budynku „A”.

Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00365748
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00365748/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-28 13:25
Lokalizacja
Rawicz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bff05852-28a9-4de7-adaa-6c75dec9b8aa
Identyfikator
6991960536
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRemont starych budynkówRoboty izolacyjneFundamentowanieRoboty murarskie i muroweKładzenie płytekRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty elewacyjneRoboty malarskieRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

Wykonawcy

1 przyznane

RAWBUD RAWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMasłowo, PL · lot 0
592 145,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00365748 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bojanowo, Budynek Zespołu Szkół Przyrodniczo- Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego ( 1907 r.): przebudowa schodów zewnętrznych wraz z zabezpieczeniem przeciwwilgociowym budynku „A”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368559038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mikołaja Kopernika, 4

1.5.2.) Miejscowość: Rawicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-900

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcuw-zp@powiatrawicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcuwrawicz.bipstrona.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bojanowo, Budynek Zespołu Szkół Przyrodniczo- Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego ( 1907 r.): przebudowa schodów zewnętrznych wraz z zabezpieczeniem przeciwwilgociowym budynku „A”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bff05852-28a9-4de7-adaa-6c75dec9b8aa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365748

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060353/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Bojanowo, Budynek ZSPT CKU (1907 r.): przebudowa schodów zewnętrznych wraz z zabezpieczeniem przeciwwilgociowym budynku "A"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310590

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCUW.261.27.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa schodów zewnętrznych wraz z zabezpieczeniem przeciwwilgociowym budynku „A” -Budynek Zespołu Szkół Przyrodniczo- Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie ( 1907 r.)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w:
1) Projekcie umowy wg Załącznika Nr 8 do SWZ,
2) Kosztorysach wg Załącznika Nr 9 do SWZ,
3) Decyzji wg Załącznika Nr 10 do SWZ,
4) Pozwolenia wg Załącznika Nr 11 do SWZ,
5) Projekcie budowlanym wg Załącznika Nr 12 do SWZ,
6) Programu prac konserwatorskich oraz robót budowlanych przy zabytku wg Załącznika Nr 13 do SWZ,
7) Dokumentacji z przeprowadzonych badań konserwatorskich wg Załącznika nr 14 do SWZ.
8) Tabela równoważności wg Załącznika Nr 15 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262690-4 - Remont starych budynków

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262210-6 - Fundamentowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45431000-7 - Kładzenie płytek

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 592145,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 592145,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 592145,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAWBUD - Rawicz sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6990004364

7.3.4) Miejscowość: Masłowo

7.3.5) Kod pocztowy: 63-900

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 592145,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-12
2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane