„Kompleksowa Modernizacja pracowni artystycznej w GOKiW Haczów – przestrzeń twórcza bez barier”.
GMINNY OŚRODEK KULTURY I WYPOCZYNKU W HACZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00365876
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00365876/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-28 13:44
- Lokalizacja
- Haczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-044b4183-43d5-4420-855a-67670b97da3d
- Identyfikator
- 6861517860
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00365876 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Kompleksowa Modernizacja pracowni artystycznej w GOKiW Haczów – przestrzeń twórcza bez barier”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY OŚRODEK KULTURY I WYPOCZYNKU W HACZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 371000811
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Haczów
1.5.2.) Miejscowość: Haczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-213
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134391057
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gokiw@haczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gokiw.haczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://haczow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Kompleksowa Modernizacja pracowni artystycznej w GOKiW Haczów – przestrzeń twórcza bez barier”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-044b4183-43d5-4420-855a-67670b97da3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365876
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00306439/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Kompleksowa Modernizacja pracowni artystycznej w GOKiW Haczów – przestrzeń twórcza bez barier.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307974
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 118764/A1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 205756,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn. „Kompleksowa Modernizacja pracowni artystycznej w GOKiW Haczów – przestrzeń twórcza bez barier”.
Zadanie obejmuje: roboty budowlane oraz dostawę sprzętu i wyposażenia,
1.Roboty budowlane:
a) budowa nowego zewnętrznego podjazdu, który po raz pierwszy umożliwi osobom poruszającym się na wózkach oraz osobom o ograniczonej mobilności pełny dostęp do pracowni artystycznej.. Zakres prac:
- przygotowanie podłoża,
- wykonanie konstrukcji rampy,
- ułożenie nawierzchni antypoślizgowej,
- montaż podwójnych poręczy,
- wykonanie spocznika manewrowego,
- montaż elementów kontrastowych i oznaczeń wizualnych,
- wykonanie dojścia łączącego rampę z istniejącym chodnikiem.
b) wymiana skrzydła drzwi wejściowych
- o świetle przejścia min. 90 cm,
- wyposażone w samozamykacz o niskim oporze,
- z antyprzytrzaskowymi zabezpieczeniami,
- z oznaczeniami kontrastowymi,
- z minimalnym progiem (maks. 2 cm).
- roboty towarzyszące: obróbki ościeżnic, korekta wysokości progu, montaż stopniowania najazdowego, uszczelnienia i wykończenia murarskie.
2. Adaptacja i modernizacja pracowni artystycznej
Zakres prac obejmuje modernizację istniejącego pomieszczenia pracowni, tak aby umożliwić montaż nowego wyposażenia i bezpieczne prowadzenie działań artystycznych. W ramach prac wykonane zostaną:
- przystosowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej do montażu zlewu technicznego i umywalki,
- montaż punktów sanitarnych i odpływów,
- przygotowanie podłączeń pod piec ceramiczny,
- modernizacja instalacji elektrycznej, w tym wykonanie nowych obwodów pod oświetlenie i sprzęt multimedialny,
- montaż systemów oświetlenia ogólnego i kierunkowego,
- prace malarskie i wyrównawcze,
- przygotowanie ścian pod montaż gablot ekspozycyjnych, tablic i systemów organizacji przestrzeni.
3. Prace wykończeniowe i uporządkowanie przestrzeni
- montaże lamp i włączników,
- uzupełnienie tynków,
- czyszczenie i przygotowanie pomieszczenia do wyposażenia,
- uporządkowanie terenu zewnętrznego,
4. Dostawy i wyposażenie pracowni:
Zakres dostaw obejmuje drugi etap realizacji zadania, tj. wyposażenie pracowni artystycznej zgodnie z aktualnym wnioskiem nr 118764/A1 oraz Załącznikiem nr 9 – Specyfikacja dostaw. Dostawy obejmują w szczególności wyposażenie meblowe, multimedialne, nagłośnieniowe, wystawiennicze, ceramiczne, sanitarne oraz elementy dekoracyjno-ochronne ścian.
Szczegółowy wykaz, ilości oraz minimalne parametry techniczne elementów wyposażenia określa Załącznik nr 9 – Specyfikacja dostaw.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34953000-2 - Rampy wejściowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
31527260-6 - Systemy oświetleniowe
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
32322000-6 - Urządzenia multimedialne
42942000-1 - Piece i akcesoria
39171000-1 - Witryny wystawowe
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 212913,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 271306,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 212913,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNI-REM Usługi Budowlane Zbigniew Szarota
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6841778988
7.3.3) Ulica: Kobylany 196
7.3.4) Miejscowość: Kobylany
7.3.5) Kod pocztowy: 38-462
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 212913,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-08-31| 2026-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |