Świadczenie usługi „Pomocnej taksówki” dla Beneficjentów pomocy społecznej dla Centrum Usług Społecznych w Daleszycach 2026 – 2027”

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W DALESZYCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00366045
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00366045/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-28 14:15
Lokalizacja
Daleszyce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7684e2e6-7050-4199-a842-0d5dfe5b4dfb
Identyfikator
6572207946
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi taxi

Wykonawcy

1 przyznane

ELJOT TAXI Rafal JachnaSłopiec Rzadowy 62, PL · lot 0
84 575 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00366045 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi „Pomocnej taksówki” dla Beneficjentów pomocy społecznej dla Centrum Usług Społecznych w Daleszycach 2026 – 2027”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W DALESZYCACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290546560

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 11

1.5.2.) Miejscowość: Daleszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-021

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cus@daleszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cusdaleszyce.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi „Pomocnej taksówki” dla Beneficjentów pomocy społecznej dla Centrum Usług Społecznych w Daleszycach 2026 – 2027”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7684e2e6-7050-4199-a842-0d5dfe5b4dfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366045

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00094584/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Świadczenie usługi „Pomocnej taksówki” dla Beneficjentów pomocy społecznej dla Centrum Usług Społecznych w Daleszycach 2026 – 2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Nowa jakość usług społecznych w Mieście i Gminie Daleszyce w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365971

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie było ogłoszone trybem podstawowym, - brak złożonych ofert.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZUS.414.2.1.2026.CUS.MD

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZUS.414.2.2.2026.CUS.MD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi „Pomocnej taksówki” dla Beneficjentów pomocy społecznej dla Centrum Usług Społecznych w Daleszycach 2026 – 2027” w ramach projektu pn.: Nowa jakość usług społecznych w Mieście i Gminie Daleszyce w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, w łącznym wymiarze do ok. 21 686 km w okresie od dnia podpisania umowy do 31.07.2027 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60120000-5 - Usługi taxi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84575,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84575,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84575,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELJOT TAXI Rafal Jachna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6551694450

7.3.4) Miejscowość: Słopiec Rzadowy 62

7.3.5) Kod pocztowy: 26-021

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84575,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-06-01 do 2027-07-31
2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi