Wykonanie dokumentacji geodezyjnej niezbędnej do uzyskania decyzji zatwierdzających podziały nieruchomości, objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu zwanym umownie ...

Gmina Starachowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00366183
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00366183/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-28 14:43
Lokalizacja
Starachowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0868f5c4-20b4-4465-bfce-f29f78af2c9c
Identyfikator
6641909150
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskichUsługi pomiaroweUsługi sporządzania map

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW PÓŁGRABSKIKielce, PL · lot 0
143 054,51 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00366183 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji geodezyjnej niezbędnej do uzyskania decyzji zatwierdzających podziały nieruchomości, objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu zwanym umownie ...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Starachowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009892

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 45

1.5.2.) Miejscowość: Starachowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starachowice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starachowice.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0868f5c4-20b4-4465-bfce-f29f78af2c9c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji geodezyjnej niezbędnej do uzyskania decyzji zatwierdzających podziały nieruchomości, objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu zwanym umownie ...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0868f5c4-20b4-4465-bfce-f29f78af2c9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366183

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019960/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.27 Wykonanie dokumentacji geodezyjnej niezbędnej do uzyskania decyzji zatwierdzających podziały nieruchomości, objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu "Nowowiejska" ...

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294189

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.31.2026.SD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 201450,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Wykonanie dokumentacji geodezyjnej niezbędnej do uzyskania decyzji zatwierdzających podziały nieruchomości, objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu zwanym umownie jednostką "Nowowiejska" na obszarze miasta Starachowice, w celu wydzielenia terenów przeznaczonych pod drogi publiczne gminne”.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji geodezyjnej niezbędnej do uzyskania decyzji zatwierdzających podziały nieruchomości, obejmującej wykonanie:
1. wstępnego projektu podziału dla działek wykazanych w tabeli nr 1 – etap I,
2. po wydaniu przez organ prawomocnego postanowienia opiniującego wstępny projekt podział, mapy z projektem podziału dla działek wykazanych w tabeli nr 2 – etap II,
w celu wydzielenia terenów przeznaczonych pod drogi publiczne gminne, zgodnie
z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zwanym umownie jednostką "Nowowiejska" na obszarze miasta Starachowice.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia.
Ze względu na charakter czynności objętych zamówieniem Zamawiający nie wymaga zatrudniania osób biorących udział w realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71222100-1 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskich

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71355000-1 - Usługi pomiarowe

71354000-4 - Usługi sporządzania map

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 143054,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 183600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 143054,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. GEOPOL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260580190

7.3.3) Ulica: Edmunda Massalskiego 22/12

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-636

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 143054,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi