Modernizacja dróg gminnych.
Gmina Krzeszowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00366346
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00366346/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-28 15:21
- Lokalizacja
- Krzeszowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac0724ac-e5a6-4148-a6b0-5810772423b5
- Identyfikator
- 5130233774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00366346 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krzeszowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 4
1.5.2.) Miejscowość: Krzeszowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-065
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 25 20 803
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.krzeszowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakrzeszowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac0724ac-e5a6-4148-a6b0-5810772423b51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg gminnych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac0724ac-e5a6-4148-a6b0-5810772423b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366346
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00069224/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Modernizacja dróg gminnych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276171
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIT.271.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 265548,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja/przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych - Przebudowa drogi gminnej, usytuowanej na dz. nr 17/1, 4/2, obręb Żbik, gmina Krzeszowice, która będzie polegała na wyrównaniu istniejącej podbudowy, ułożeniu nawierzchni bitumicznej na odcinku 140 mb.Zamówienie jest dofinansowane z Budżetu Województwa Małopolskiego w ramach dofinansowania modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych.
2) Szczegółowy zakres i sposób wykonania poszczególnych części zamówienia (zadań) został określony w następujących dokumentach:
a) Załącznik nr 6a – Dokumentacja (Zadanie nr 1 – obręb Żbik dz. nr 17/1, 4/2);
d) Załącznik nr 7a – Kosztorys ofertowy (Zadanie nr 1 – obręb Żbik dz. nr 17/1, 4/2);
g) Załącznik nr 8 - Wzór umowy (Zadania od nr 1 do nr 3).
Każdy załącznik „Dokumentacja” zawiera odpowiednie dla poszczególnego zadania: 1) Opis przedmiotu zamówienia, 2) Lokalizację inwestycji, 3) Przedmiar robót, 4) STWiORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 108960,56 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja/przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych - Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ew. 1016, 756/2 w miejscowości Paczółtowice, gmina Krzeszowice, która będzie polegała na wyrównaniu istniejącej nawierzchni tłuczniowej i ułożeniu dwóch warstw nawierzchni bitumicznej na odcinku długości 200 mb.Zamówienie jest dofinansowane z Budżetu Województwa Małopolskiego w ramach dofinansowania modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych.
2) Szczegółowy zakres i sposób wykonania poszczególnych części zamówienia (zadań) został określony w następujących dokumentach:
b) Załącznik nr 6b – Dokumentacja (Zadanie nr 2 – Paczółtowice dz. nr ew. 1016, 756/2);
e) Załącznik nr 7b – Kosztorys ofertowy (Zadanie nr 2 – Paczółtowice dz. nr ew. 1016, 756/2);
g) Załącznik nr 8 - Wzór umowy (Zadania od nr 1 do nr 3).
Każdy załącznik „Dokumentacja” zawiera odpowiednie dla poszczególnego zadania: 1) Opis przedmiotu zamówienia, 2) Lokalizację inwestycji, 3) Przedmiar robót, 4) STWiORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 98035,02 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja/przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych - Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ew. 433 w miejscowości Nawojowa Góra, gmina Krzeszowice, która będzie polegała na robotach ziemnych tj. korytowaniu wraz z wykonaniem dwóch warstw z materiału kamiennego na odcinku 100 mb.Zamówienie jest dofinansowane z Budżetu Województwa Małopolskiego w ramach dofinansowania modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych.
2) Szczegółowy zakres i sposób wykonania poszczególnych części zamówienia (zadań) został określony w następujących dokumentach:
c) Załącznik nr 6c – Dokumentacja (Zadanie nr 3 – Nawojowa Góra dz. nr ew. 433);
f) Załącznik nr 7c – Kosztorys ofertowy (Zadanie nr 3 – Nawojowa Góra, dz. nr ew. 433);
g) Załącznik nr 8 - Wzór umowy (Zadania od nr 1 do nr 3).
Każdy załącznik „Dokumentacja” zawiera odpowiednie dla poszczególnego zadania: 1) Opis przedmiotu zamówienia, 2) Lokalizację inwestycji, 3) Przedmiar robót, 4) STWiORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 58552,52 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98450,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117921,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98450,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROBOTY DROGOWE JANIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6372220190
7.3.3) Ulica: al. 1000 - lecia 1D
7.3.4) Miejscowość: Olkusz
7.3.5) Kod pocztowy: 32-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98450,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 77 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86217,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 109891,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86217,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BOLTECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6371844563
7.3.3) Ulica: Kolejowa 37
7.3.4) Miejscowość: Bukowno
7.3.5) Kod pocztowy: 32-332
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86217,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 77 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42553,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63122,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42553,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Drogowo-Transportowe Koryczan Stanisław
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6370108253
7.3.3) Ulica: Witeradów 166
7.3.4) Miejscowość: Witeradów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
a. Dako Prace Ziemne Damian Koryczan, z siedzibą w Witeradowie nr 166, 32-300 Olkusz – podwykonawstwo z zakresie transportu materiałów
b. KAM-SPRZĘT-BUD Kamil Koryczan, z siedzibą w Witeradowie nr 166, 32-300 Olkusz – podwykonawstwo w zakresie robót ziemnych,
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42553,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 77 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |