Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych

GMINA WOLBÓRZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00366364
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00366364/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-28 15:28
Lokalizacja
Wolbórz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3bfd5375-645a-4a88-9289-ed2c3fc70816
Identyfikator
7712657616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE REZ-DROGPOL BALDOWSKI RETERSKI SPÓŁKA JAWNAJaskrów, PL · lot 0
180 448,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00366364 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLBÓRZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647859

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Jagiełły 28

1.5.2.) Miejscowość: Wolbórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-320

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44/ 616-42-41

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@wolborz.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wolborz.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.wolborz.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bfd5375-645a-4a88-9289-ed2c3fc70816

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366364

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039233/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294290

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP. 271.23.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Nazwa nadana przez Zamawiającego: „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych”.
2. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Goleszach Małych.
Wykonanie robót:
a. Przed przystąpieniem do wykonywania robót ziemnych z terenu przeznaczonego pod poszerzenie jezdni, należy rozebrać istniejące nawierzchnie oraz oczyścić teren. Przed przystąpieniem do wykonania konstrukcji nawierzchni poszerzeń jezdni, wykonać niwelację terenu, następnie dostosować niweletę jezdni i poboczy do niwelety terenu. Materiał oraz grunt wydobyty z wykopów należy usunąć z terenu budowy
i zutylizować. Miejsce wywozu materiału z rozbiórki oraz gruntu ustala Wykonawca robót. Koszty związane z wywozem, składowaniem i utylizacją materiału z rozbiórki oraz gruntu ponosi Wykonawca robót.
Przed wbudowaniem konstrukcji poszerzeń nawierzchni jezdni i poboczy, należy skontrolować stopień zagęszczenia gruntów rodzimych. Jeżeli wartość stopnia zagęszczenia jest mniejsza niż 1,00, podłoże dogęścić tak aby powyższy warunek został spełniony. W przypadku wystąpienia miejsc wątpliwych lub trudności w dogęszczeniu podłoża należy wzmocnić lub wymienić podłoże. Sposób oraz zakres wzmocnienia gruntu, Wykonawca robót jest zobowiązany uzgodnić z Projektantem i Inwestorem.
b. Przed wykonaniem dwukrotnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni jezdni i poszerzeń należy oczyścić powierzchnię i skropić ją kationową emulsją bitumiczną C60B3ZM wg PN-EN 13808:2013-10.b.
c. dwukrotne powierzchniowe utrwalenie emulsją asfaltową i grysami bazaltowymi,
d. W ramach inwestycji projektuje się dwustronne pobocza o szerokości 0,5 m. Pobocze należy wykonać z pochyleniem jednostronnym o wartości 8% w kierunku od jezdni. Pobocze projektuje się o nawierzchni kruszywa łamanego (dolomit) 0/63 mm
o grubości warstwy 20 cm i gr 8 cm kruszywa łamanego (dolomit) 31,5/63 mm.
Konstrukcja pobocza:
• warstwa kruszywa łamanego (dolomit) 0/31,5mm 8cm
• warstwa kruszywa łamanego (dolomit) 0/63mm 20 cm
• grunt rodzimy
3. Wykonawca robót zobowiązany jest do prawidłowego oznakowania robót na czas ich wykonywania oraz ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo użytkowników drogi podczas prowadzenia robót.
4. Szczegółowy zakres robót został określony w załącznikach do niniejszej SWZ (Dokumentacja projektowa -ZAŁĄCZNIK NR 8 DO SWZ) oraz Projekt umowy; (ZAŁĄCZNIK NR 6 DO SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180448,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 200000,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180448,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REZ-DROGPOL Baldowski Reterski spółka jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5731020741

7.3.3) Ulica: Starowiejska 1

7.3.4) Miejscowość: Mstów

7.3.5) Kod pocztowy: 42-283

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 180448,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane