Modernizacja dróg gminnych o nawierzchni żwirowej

GMINA RACZKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00366437
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00366437/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-28 16:01
Lokalizacja
Raczki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-72ad8a5f-9880-4d6f-99eb-cfcc9403d9c2
Identyfikator
8442141606
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MARIAN KUTYŁOBiała Woda 50a, PL · lot 0
630 652,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00366437 z dnia 2026-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych o nawierzchni żwirowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RACZKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670935

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 14

1.5.2.) Miejscowość: Raczki

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-420

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@raczki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.raczki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://raczki.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg gminnych o nawierzchni żwirowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72ad8a5f-9880-4d6f-99eb-cfcc9403d9c2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366437

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078197/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja dróg gminnych o nawierzchniżwirowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307013

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ING.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja dróg gminnych o nawierzchni żwirowej

Szczegóły zakres przedmiotu niniejszego zamówienia precyzuje załącznik nr 11 do SWZ – mapy oraz przedmiary robót w zakresie remontu dróg gminnych.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w przedmiarze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 630652,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1595727,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 630652,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Publiczny Transport Ciężarowy Marian Kutyło

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8441007165

7.3.4) Miejscowość: Biała Woda

7.3.5) Kod pocztowy: 16-402

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 630652,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane