Zapewnienie dzieciom, uczniom i młodzieży przejazdu do placówek oświatowych w Gminie Wolbórz w dniach od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r. poprzez zakup biletów miesięcznych
GMINA WOLBÓRZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00366459
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00366459/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-28 16:17
- Lokalizacja
- Wolbórz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47885192-de0b-4867-9d5f-b6f8145db773
- Identyfikator
- 7712657616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00366459 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zapewnienie dzieciom, uczniom i młodzieży przejazdu do placówek oświatowych w Gminie Wolbórz w dniach od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r. poprzez zakup biletów miesięcznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLBÓRZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647859
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Jagiełły 28
1.5.2.) Miejscowość: Wolbórz
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-320
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: /44/ 616-42-41
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@wolborz.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wolborz.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.wolborz.eu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zapewnienie dzieciom, uczniom i młodzieży przejazdu do placówek oświatowych w Gminie Wolbórz w dniach od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r. poprzez zakup biletów miesięcznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47885192-de0b-4867-9d5f-b6f8145db773
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366459
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039233/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Zapewnienie dzieciom, uczniom i młodzieży przejazdu do placówek oświatowych w Gminie Wolbórz w dniach od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r. poprzez zakup biletów miesięcznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283573
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.21.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa nadana zamówieniu: Zapewnienie dzieciom, uczniom i młodzieży przejazdu do placówek oświatowych w Gminie Wolbórz w dniach od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r. poprzez zakup biletów miesięcznych.
2. Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów miesięcznych dla dzieci i uczniów, dojeżdżających do szkół podstawowych i przedszkola na podstawie odpłatnych stałych przewozów uczniów według szacunkowej ilości określonej w SWZ, z przystanków z miejsca ich zamieszkania do placówek oświatowych i odwiezienie ich po zajęciach do miejsc oznaczonych przystanków zlokalizowanych na trasie dowozu do miejscowości:
Bogusławice PSO- 35 dzieci, Bogusławice wieś- 16 dzieci, Brudaki – 12 dzieci, Dąbrowa- 2 dzieci, Golesze D.- 4 dzieci, Komorniki – 31 dzieci, Krzykowice- 3 dzieci, Kuznocin - 13 dzieci, Lubiatów- 12 dzieci, Lubiatów Zakrzew- 3 dzieci, Modrzewek- 1 dziecko, Młoszów- 1 dziecko, Młynary- 14 dzieci, Polichno- 37 dzieci, Proszenie- 15 dzieci, Psary Lechawa – 1 dziecko, Psary Stare - 6 dzieci, Psary Witowskie- 15 dzieci, Stanisławów- 4 dzieci, Świątniki- 7 dzieci, Wolbórz- 10 dzieci, Żarnowica – 29 dzieci, Żywocin- 26 dzieci, w oparciu o bilety miesięczne.;
3. Szacunkowa łączna ilość dzieci: 297
4. Wymagana liczba autobusów: 4
5. Wymagana liczba autobusów rezerwowych: minimum 1
6. Autobusy powinny posiadać dostosowaną ilość miejsc siedzących do ilości dzieci przewożonych na danych trasach.
7. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany ilości dzieci, dla których będą zakupione bilety
w miesięcznych okresach rozliczeniowych.
8. Przewidywane kursy: zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ.
9. Dowóz będzie realizowany zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027 za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od zajęć oraz ferii i dni świątecznych.
10. Szkoły nie zabezpieczają miejsc parkingowych dla autobusów przywożących dzieci .
11. Opiekę podczas dowożenia na podstawie art. 32 ust. 5 oraz art. 39 ust. 3 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1043 z późn. zm.) zapewni Zamawiający.
12. Wykonawca powinien posiadać wszelkie wymagane prawem uprawnienia do przewozu osób i posiadać pakiety opłaconych ubezpieczeń OC i NNW.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 281853,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 341550,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 281853,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.T.H.U. Dar-Bus Dariusz Denis
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8240004875
7.3.3) Ulica: Szkolna 15
7.3.4) Miejscowość: Łochów
7.3.5) Kod pocztowy: 07-130
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 281853,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |