ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG KONSERWACJI I SERWISU TECHNICZNEGO STOLARKI ALUMINIOWEJ – WSZYSTKIE KONSTRUKCJE - ZAMONTOWANYCH W BUDYNKU TEATRU POLSKIEGO W SZCZECINIE
TEATR POLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00366612
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00366612/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-28 22:43
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-50ecede3-1d4a-4c28-aed5-4cf6e938e952
- Identyfikator
- 8510008884
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne usługi w zakresie napraw i konserwacjiZapobiegawcze usługi konserwacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00366612 z dnia 2026-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG KONSERWACJI I SERWISU TECHNICZNEGO STOLARKI ALUMINIOWEJ – WSZYSTKIE KONSTRUKCJE - ZAMONTOWANYCH W BUDYNKU TEATRU POLSKIEGO W SZCZECINIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TEATR POLSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Teatr Polski w SZczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000280459
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 71-601
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-601
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: teatr@teatrpolski.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.teatrpolski.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://teatrpolski.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG KONSERWACJI I SERWISU TECHNICZNEGO STOLARKI ALUMINIOWEJ – WSZYSTKIE KONSTRUKCJE - ZAMONTOWANYCH W BUDYNKU TEATRU POLSKIEGO W SZCZECINIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50ecede3-1d4a-4c28-aed5-4cf6e938e952
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366612
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043242/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG KONSERWACJI I SERWISU TECHNICZNEGO STOLARKI ALUMINIOWEJ – WSZYSTKIE KONSTRUKCJE - ZAMONTOWANYCH W BUDYNKU TEATRU POLSKIEGO W SZCZECINIE
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349320
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 9/PN/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług konserwacji i serwisu technicznego stolarki aluminiowej – wszystkie konstrukcje - zamontowanej w budynku Teatru Polskiego w Szczecinie przy ul. Swarożyca 5.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50324200-4 - Zapobiegawcze usługi konserwacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający: Teatr Polski w Szczecinie stosownie do treści art. 260 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 11września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj.Dz. U. z 2026 r. poz. 793), zwanej dalej „ustawą PZP” informuje, iż działając na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy PZP unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.” ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWYCH USŁUG KONSERWACJI I SERWISU TECHNICZNEGO STOLARKI ALUMINIOWEJ – WSZYSTKIE KONSTRUKCJE - ZAMONTOWANYCH W BUDYNKU TEATRU POLSKIEGO W SZCZECINIE”.Zgodnie z dyspozycją ww. przepisu Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do dnia 27.07.2026 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2026-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |