Dostawa żywności do Publicznej Szkoły Podstawowej w Rusinowie

Gmina Rusinów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00366724
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00366724/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-29 08:07
Lokalizacja
Rusinów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-80476861-1711-42d2-ab5c-790fc7e58133
Identyfikator
6010085662
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneOwoce, warzywa i podobne produktyProdukty mleczarskieRóżne produkty spożywczePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

Wykonawcy

1 przyznane

BARTEK&KUBA SPÓŁKA CYWILNA BARTŁOMIEJ SWĘD, JAKUB SWĘDDrzewica, PL · lot 0
209 897,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00366724 z dnia 2026-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa żywności do Publicznej Szkoły Podstawowej w Rusinowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rusinów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223965

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Rusinów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-411

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 6727025

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@rusinow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.rusinow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-80476861-1711-42d2-ab5c-790fc7e58133

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa żywności do Publicznej Szkoły Podstawowej w Rusinowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80476861-1711-42d2-ab5c-790fc7e58133

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366724

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00007282/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa żywności do Publicznej Szkoły Podstawowej w Rusinowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312318

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZF.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 221307,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Rusinowie w okresie od 15.08.2026 r. do 14.08.2027 r. zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 1a do SWZ.
3.2. Wykonawca w ramach zamówienia zobowiązuje się do dostarczania produktów żywnościowych do stołówki szkolnej zlokalizowanej w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Rusinowie ul. Szkolna 47, 26-411 Rusinów pojazdem przystosowanym do przewozu wymienionych w postępowaniu artykułów żywnościowych, spełniającym wymagania Terenowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
3.3. Artykuły żywnościowe będą dostarczane nie częściej niż jeden raz w dniu roboczym w czasie trwania zajęć lekcyjnych, w godzinach od 7.00 do 7.30.
3.3.1. Ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach załącznika 1a zapotrzebowanie na artykuły spożywcze - formularz asortymentowo-ilościowo-cenowy, podana jest szacunkowo. Ilość ta może ulegać zmianom w trakcie realizacji zamówienia. Ostateczna ilość poszczególnych artykułów będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niewykorzystania całości zamówienia. Ewentualne zmniejszenia mogą być uzależnione od frekwencji i absencji dzieci korzystających z żywienia.
3.3.2. W przypadku zrealizowania mniejszej wartości lub ilości przedmiotu zamówienia, niż wynika to z określonego umową przedmiotu zamówienia, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego.
3.3.3. Zamawiający potwierdzi na dostarczonej przez Wykonawcę np. karcie WZ przyjęcie towaru, co jest podstawą do uzyskania zapłaty za dostarczoną żywność.
3.3.4. Szczegółowe zamówienie na dostawę artykułów spożywczych objętych zamówieniem, Zamawiający będzie składał Wykonawcy pisemnie lub e-mailem z wyprzedzeniem 7-dniowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

15500000-3 - Produkty mleczarskie

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209897,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209897,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209897,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BARTEK&KUBA Spółka Cywilna Bartłomiej Swęd, Jakub Swęd

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 388820685

7.3.3) Ulica: ul. Stanisława Staszica 10 lkal 14

7.3.4) Miejscowość: Drzewica

7.3.5) Kod pocztowy: 26-340

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209897,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-15 do 2027-08-14

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Druga oferta jest niekompletna, wskutek czego nie zawiera wszystkich informacji, jest nieczytelna, więc nie można odczytać z niej danych, oferta nie spełnia wymagań Zamawiającego. W związku z powyższym oferta zostaje odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 lub 6 ustawy PZP.
2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy