ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA MODERNIZACJI INFRASTRUKTURY BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W ZAMOŚCIU PRZY UL. E. ORZESZKOWEJ 43.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.ELIZY ORZESZKOWEJ W ZAMOŚCIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00366814
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00366814/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-29 08:39
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-adc9d1c3-6ff0-47c2-8224-9c98a83dc514
Identyfikator
9223046877
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00366814 z dnia 2026-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA MODERNIZACJI INFRASTRUKTURY BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W ZAMOŚCIU PRZY UL. E. ORZESZKOWEJ 43.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.ELIZY ORZESZKOWEJ W ZAMOŚCIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000720020

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Elizy Orzeszkowej 43

1.5.2.) Miejscowość: Zamość

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 846388118

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp3.zamosc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zs3zamosc.edupage.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-adc9d1c3-6ff0-47c2-8224-9c98a83dc514

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA MODERNIZACJI INFRASTRUKTURY BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W ZAMOŚCIU PRZY UL. E. ORZESZKOWEJ 43.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-adc9d1c3-6ff0-47c2-8224-9c98a83dc514

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366814

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286975

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP3.260.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 110240,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

sala gimnastyczna - opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 27016,13 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

łazienka - opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 65646,77 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

montaż zaworów zwrotnych - opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

4.5.5.) Wartość części: 17577,76 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu ofertę złożył tylko Wykonawca AMTC POLAND Sp. z o.o., ul. Młodzieży 9D, 30-829 Kraków. W dniu 08 lipca 2026 r. Zamawiający wezwał Wykonawcę do złożenia wyjaśnień w sprawie ceny oferty (na podstawie art. 224 ust. 1 ustawy Pzp). W wyznaczonym terminie Wykonawca nie złożył wymaganych wyjaśnień. Tym samym jego oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 224 ust. 6 ustawy Pzp.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu ofertę złożył tylko Wykonawca AMTC POLAND Sp. z o.o., ul. Młodzieży 9D, 30-829 Kraków. W dniu 08 lipca 2026 r. Zamawiający wezwał Wykonawcę do złożenia wyjaśnień w sprawie ceny oferty (na podstawie art. 224 ust. 1 ustawy Pzp). W wyznaczonym terminie Wykonawca nie złożył wymaganych wyjaśnień. Tym samym jego oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 224 ust. 6 ustawy Pzp.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu ofertę złożył tylko Wykonawca AMTC POLAND Sp. z o.o., ul. Młodzieży 9D, 30-829 Kraków. W dniu 08 lipca 2026 r. Zamawiający wezwał Wykonawcę do złożenia wyjaśnień w sprawie ceny oferty (na podstawie art. 224 ust. 1 ustawy Pzp). W wyznaczonym terminie Wykonawca nie złożył wymaganych wyjaśnień. Tym samym jego oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 224 ust. 6 ustawy Pzp.

2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane