Dostawa wraz z transportem węgla typu groszek do kotłowni Zespołu Szkół Technicznych w Olecku

Zespół Szkół Technicznych w Olecku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00366857
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00366857/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-29 08:52
Lokalizacja
Olecko, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9799fe5-e858-4dd0-8c47-5ccd430aa28d
Identyfikator
8471026078
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Węgiel i paliwa na bazie węgla

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK SUCHOCKISuwałki, PL · lot 0
737 262 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00366857 z dnia 2026-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z transportem węgla typu groszek do kotłowni Zespołu Szkół Technicznych w Olecku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Technicznych w Olecku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000182975

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zamkowy 2

1.5.2.) Miejscowość: Olecko

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-400

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: (087) 520 22 53

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zst@zst.olecko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zst.olecko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d9799fe5-e858-4dd0-8c47-5ccd430aa28d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wraz z transportem węgla typu groszek do kotłowni Zespołu Szkół Technicznych w Olecku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9799fe5-e858-4dd0-8c47-5ccd430aa28d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366857

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300537

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 609756,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wraz z transportem węgla typu groszek do kotłowni Zespołu Szkół Technicznych w Olecku.
1. Granulacja 8-32 mm,
2. Wartość opałowa w stanie roboczym min. 28000kJ/kg
3. Maksymalna zawartość siarki w stanie roboczym 0,5%
4. Maksymalna zawartość popiołu w stanie roboczym 5,0%
5. Maksymalna wilgotność całkowita 10,0%
6. Wskaźnik spalania węgla RI = 0
Dostawy opału będą realizowane sukcesywnie, według potrzeb Zamawiającego. Przewidywana ilość węgla typu groszek wynosi 450 ton. Ilość ta ma charakter szacunkowy i może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu w zależności od warunków atmosferycznych występujących w okresie grzewczym.
Ilość dostarczonego opału w jednym transporcie max 5 - 5,5 ton. Węgiel dostarczany będzie luzem samochodem samowyładowawczym. Strop magazynu na węgiel jest również podjazdem i nie może być nacisku ciężejszego niż 10 ton.
Dostarczony opał musi być jednorodny, nie może być mieszaniną różnych typów oraz nie może zawierać substancji niepalnych, miału, iłu, mułu, śmieci, pyłów flotacyjnych i żadnych innych domieszek.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09111000-0 - Węgiel i paliwa na bazie węgla

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 552946,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 647595,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 552946,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRANS Jacek Suchocki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8441886592

7.3.3) Ulica: Miodowa 1

7.3.4) Miejscowość: Suwałki

7.3.5) Kod pocztowy: 16-400

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 737262,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy