Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK" w Kobylej Górze wraz z budową skate parku

GMINA KOBYLA GÓRA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00366867
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00366867/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-29 08:54
Lokalizacja
Kobyla Góra, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f735724-6106-47e4-8ce1-b4ba99e69362
Identyfikator
5140255116
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchniWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie kształtowania parkówRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

PT M. IGNACIUK SPÓŁKA KOMANDYTOWAGdynia, PL · lot 0
537 510 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00366867 z dnia 2026-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK"
w Kobylej Górze wraz z budową skate parku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOBYLA GÓRA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855386

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wiosny Ludów 1

1.5.2.) Miejscowość: Kobyla Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-507

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627378100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kobyla-gora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.kobyla-gora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f735724-6106-47e4-8ce1-b4ba99e69362

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK"
w Kobylej Górze wraz z budową skate parku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f735724-6106-47e4-8ce1-b4ba99e69362

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366867

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00003708/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK" i budowa skateparku w Kobylej Górze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2026.BZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 482317,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zadanie polega na modernizacji kompleksu ORLIK poprzez wymianę naświetlaczy na boisku i siatek o wymiarze 6m x 20m oraz na budowie Skate Parku który zawiera: wykonanie utwardzeń
w postaci płyty betonowej (posadzka przemysłowa), zlokalizowanie urządzeń skate parku, wykonanie ogrodzenia, wykonanie chodników, montaż latarni wraz z wykonaniem zasilania, niwelację terenu wokół obiektu.
2. Szczegółowy zakres zamówienia określa załącznik nr 1 - dokumentacja projektowa. Niedoszacowanie, pominięcie oraz brak rozpoznania zakresu przedmiotu umowy nie może być podstawą do żądania zmiany ceny, którą należy traktować jako ryczałtową.
3. Przedmiar robót załączony do niniejszej SWZ ma charakter pomocniczy, a ewentualne nieujęte w nim elementy robót wynikające z projektu nie mogą stanowić podstawy do żądania przez Wykonawcę dodatkowego wynagrodzenia.
Podstawą sporządzenia wyceny powinien być zakres robót ujęty w projekcie budowlanym, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, specyfikacji warunków zamówienia oraz zapisy postanowień umownych, które zawarte zostały w załączniku nr 2 do specyfikacji.
Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego z wnioskiem o wyjaśnienie treści SWZ.
4. Zamówieniem obejmuje również:
1) wykonanie wszelkich robót i czynności związanych z prawidłową realizacją zamówienia,
2) pełna obsługa geodezyjna budowy: wytyczenie, ewentualne wskazanie granic, inwentaryzacja powykonawcza (2 egzemplarze),
3) wszelkie naprawy urządzeń nad- i podziemnych uszkodzonych podczas wykonywania robót,
4) dopełnienie wszelkich zaleceń wynikających z wszystkich uzgodnień branżowych,
5) przeprowadzenie wszelkich robót i czynności związanych z odbiorem przedmiotu zamówienia i przekazaniem go do eksploatacji, itp.
6) zapewnienie bezpieczeństwa na placu budowy i wokół niego oraz ubezpieczenie budowy;
Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia na własny koszt bezpiecznych warunków ruchu drogowego i pieszego w rejonie prowadzonych robót objętych umową na podstawie Projektu czasowej zmiany organizacji ruchu, stanowiącego załącznik do specyfikacji.
7) inne czynności wynikające z przepisów branżowych bądź specyfiki zamówienia,
8) wywóz materiałów nieprzydatnych do wbudowania na składowisko odpadów. Koszty związane z gospodarowaniem odpadami, tj. transport, odzysk, unieszkodliwienie, deponowanie na składowisku odpadów poniesie Wykonawca.
Wykonawca będzie miał obowiązek wywieźć i zutylizować materiał z rozbiórki na własny koszt zgodnie z obowiązującym prawem w tym zakresie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 537510,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 740000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 537510,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PTM. Ignaciuk Spółka Komandytowa u.Hutnicza

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9581736189

7.3.3) Ulica: u.Hutnicza 47

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.5) Kod pocztowy: 81-061

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 537510,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-19
2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane