REMONT – MODERNIZACJA SALI GIMNASTYCZNEJ WRAZ Z ZAPLECZEM SZATNIOWO – SANITARNYM W OLEŚNIE

GMINA OLESNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00367107
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00367107/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-29 09:53
Lokalizacja
Olesno, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e3185085-b5e8-4faf-999d-7953f0d9c2ca
Identyfikator
8711771227
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00367107 z dnia 2026-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT – MODERNIZACJA SALI GIMNASTYCZNEJ WRAZ Z ZAPLECZEM
SZATNIOWO – SANITARNYM W OLEŚNIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OLESNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660810

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Władysława Jagiełły 1

1.5.2.) Miejscowość: Olesno

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-210

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaolesno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaolesno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e3185085-b5e8-4faf-999d-7953f0d9c2ca

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT – MODERNIZACJA SALI GIMNASTYCZNEJ WRAZ Z ZAPLECZEM
SZATNIOWO – SANITARNYM W OLEŚNIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3185085-b5e8-4faf-999d-7953f0d9c2ca

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367107

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335988

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 341/6/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
● remont sali gimnastycznej w zakresie:
- wymiany podłogi z klepek parkietowych na systemową podłogę sportową wg EN 14904,
- wymiany i uzupełnienie instalacji elektrycznej,
- montażu wentylacji mechanicznej z podłączeniem do istniejącej centrali wentylacyjnej,
- naprawy i uzupełnienia tynków z malowaniem,
- wymiany sprzętu sportowego mocowanego do ścian,
● remont zaplecza szatniowo – sanitarnego w zakresie:
- wymiany posadzek,
- wymiany stolarki okiennej i drzwiowej,
- wymiany instalacji elektrycznej i oświetleniowej na energooszczędną,
- wymiany instalacji wod.-kan. - rurociągi i przybory sanitarne,
- wykonania okładzin ścian płytkami glazurowanymi i malowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 503 288,61 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 708589,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 770000,00 PLN

2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane