Usługi noclegowe, gastronomiczne i wynajmu sali – O/Łódź oraz O/Katowice 2026, znak postępowania ZP-DC-64/26

URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00367201
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00367201/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-29 10:15
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af57bdc9-208b-41ba-8748-a55547e87c30
Identyfikator
5220004617
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

Wykonawcy

3 przyznane

ELBEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL · lot 0
115 900 PLN
ELBEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL · lot 1
79 030 PLN
NATALIA GOŁĄBJelenia Góra, PL · lot 2
122 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00367201 z dnia 2026-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi noclegowe, gastronomiczne i wynajmu sali – O/Łódź oraz O/Katowice 2026, znak postępowania ZP-DC-64/26

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017196300

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szczęśliwicka 34

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-353

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@udt.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.udt.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.udt.gov.pl/zamowienia-publiczne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa Osoba Prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Bezpieczeństwo funkcjonowania urządzeń technicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi noclegowe, gastronomiczne i wynajmu sali – O/Łódź oraz O/Katowice 2026, znak postępowania ZP-DC-64/26

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af57bdc9-208b-41ba-8748-a55547e87c30

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367201

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00547830/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.23 ZP-DC-64/26 Usługi noclegowe, gastronomiczne i wynajmu sali - powtórka 80/25

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181277

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-DC-64/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowią usługi noclegowe, gastronomiczne i wynajmu sali, w tym:
• wynajmu sali szkoleniowej wraz z nagłośnieniem i obsługą techniczną;
• zapewnienie usług noclegowych wraz z usługą parkingową;
• wynajmu sali restauracyjnej wraz z obsługą gastronomiczną oraz usługami dodatkowymi.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, tj. w: opisie przedmiotu zamówienia, formularzu cenowym oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
3. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy
z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia.
4. Miejsce wykonania zamówienia:
Część 1:
Obiekt szkoleniowo-hotelowy (zwany dalej obiektem) usytuowany w województwie łódzkim.
a) Obiekt nie może znajdować się bezpośrednio przy trasie szybkiego ruchu lub w miejscu o natężonym hałasie, w szczególności przy: stacji benzynowej, hali magazynowej, parkingu dla samochodów ciężarowych, przedsiębiorstwach produkcyjnych itp.
Obiekt ma się znajdować poza ścisłym centrum miasta, w cichej i atrakcyjnej okolicy, w otoczeniu zieleni/ jeziora/ stawów/ parku.
b) Zamawiający dopuszcza obiekt składający się z kilku budynków z dogodnym przejściem z jednego budynku do drugiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

4.5.5.) Wartość części: 128486,43 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowią usługi noclegowe, gastronomiczne i wynajmu sali, w tym:
• wynajmu sali szkoleniowej wraz z nagłośnieniem i obsługą techniczną;
• zapewnienie usług noclegowych wraz z usługą parkingową;
• wynajmu sali restauracyjnej wraz z obsługą gastronomiczną oraz usługami dodatkowymi.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, tj. w: opisie przedmiotu zamówienia, formularzu cenowym oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
3. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy
z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia.
4. Miejsce wykonania zamówienia:
Część 2:
Obiekt szkoleniowo-hotelowy (zwany dalej obiektem) usytuowany w województwie łódzkim, wielkopolskim lub dolnośląskim.
a) Obiekt nie może znajdować się bezpośrednio przy trasie szybkiego ruchu lub w miejscu o natężonym hałasie, w szczególności przy: stacji benzynowej, hali magazynowej, parkingu dla samochodów ciężarowych, przedsiębiorstwach produkcyjnych itp.
Obiekt ma się znajdować poza ścisłym centrum miasta, w cichej i atrakcyjnej okolicy, w otoczeniu zieleni/ jeziora/ stawów/ parku.
b) Zamawiający dopuszcza obiekt składający się z kilku budynków z dogodnym przejściem z jednego budynku do drugiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

4.5.5.) Wartość części: 65899,23 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowią usługi noclegowe, gastronomiczne i wynajmu sali, w tym:
• wynajmu sali szkoleniowej wraz z nagłośnieniem i obsługą techniczną;
• zapewnienie usług noclegowych wraz z usługą parkingową;
• wynajmu sali restauracyjnej wraz z obsługą gastronomiczną oraz usługami dodatkowymi.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, tj. w: opisie przedmiotu zamówienia, formularzu cenowym oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
3. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy
z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia.
4. Miejsce wykonania zamówienia:
z jednego budynku do drugiego.
Część 3:
Obiekt szkoleniowo-hotelowy (zwany dalej obiektem) usytuowany w województwie śląskim.
a) Obiekt nie może znajdować się bezpośrednio przy trasie szybkiego ruchu lub w miejscu o natężonym hałasie, w szczególności przy: stacji benzynowej, hali magazynowej, parkingu dla samochodów ciężarowych, przedsiębiorstwach produkcyjnych itp.
Obiekt ma się znajdować poza ścisłym centrum miasta, w cichej i atrakcyjnej okolicy, w otoczeniu zieleni/ jeziora/ stawów/ parku.
b) Zamawiający dopuszcza obiekt składający się z kilku budynków z dogodnym przejściem z jednego budynku do drugiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 137353,29 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 115900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elbest Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7691949726

7.3.3) Ulica: ul.1 Maja 63

7.3.4) Miejscowość: Bełchatów

7.3.5) Kod pocztowy: 97-400

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-10-07 do 2026-10-08

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72590,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90850,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79030,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elbest Sp. o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 769-194-97-26

7.3.3) Ulica: ul. 1 Maja 63

7.3.4) Miejscowość: Bełchatów

7.3.5) Kod pocztowy: 97-400

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79030,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-11-25 do 2026-11-26

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Silver Bird Events Natalia Gołąb

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9131560891

7.3.4) Miejscowość: Jelenia Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 58-500

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-10-22 do 2026-10-23

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi