Usługa serwisu i konserwacji systemu kontroli dostępu SAIK oraz depozytorów kluczy w obiektach PIG-PIB

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00367401
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00367401/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-29 11:00
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-77be95fd-4a41-41e4-beab-de80c87b906c
Identyfikator
5250008040
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

System kontroli dostępu

Wykonawcy

1 przyznane

BT ELECTRONICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
282 506,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00367401 z dnia 2026-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa serwisu i konserwacji systemu kontroli dostępu SAIK oraz depozytorów kluczy w obiektach PIG-PIB

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000332133

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-975

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: JOANNA.KACZMARZYK@pgi.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pgi.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pgi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


instytut badawczy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


geologia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa serwisu i konserwacji systemu kontroli dostępu SAIK oraz depozytorów kluczy w obiektach PIG-PIB

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77be95fd-4a41-41e4-beab-de80c87b906c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367401

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309887

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EDZ.26.53.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 241120,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisu i konserwacji systemu kontroli dostępu SAIK oraz depozytorów kluczy w obiektach PIG-PIB:
1. Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy – siedziba główna, Warszawa,
ul. Rakowiecka 4,
2. Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy – filia, Warszawa, ul. Jagiellońska 76,
3. Oddział Geologii Morza, Gdańsk, ul. Kościerska 5,
4. Oddział Pomorski, Szczecin, ul. Wieniawskiego 20,
5. Oddział Dolnośląski, Wrocław, al. Jaworowa 19,
6. Samodzielna Pracownia Geologii Regionu Lubelskiego, Lublin, ul. Anny Walentynowicz 10,
7. Oddział Górnośląski, Sosnowiec, ul. Królowej Jadwigi 1,
8. Oddział Świętokrzyski, Kielce, ul. Zgoda 21,
9. Oddział Karpacki, Kraków, ul. Skrzatów 1.
10. Centralny Magazyn Próbek Geologicznych, Leszcze 18A, k. Kłodawy


Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
 załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia;
 załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42961100-1 - System kontroli dostępu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282506,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282506,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282506,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BT ELECTRONICS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6762072461

7.3.3) Ulica: ul. Rybitwy 22

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-722

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca oświadcza, że przedmiot umowy będzie realizował przy udziale podwykonawców:
 Marek Dominiak – MDA SYSTEM Marek Dominiak, adres: ul. Jaszczurcza 23, 04-878 Warszawa, NIP 5221768162;
 Artur Renc – Artur Renc ARTPOS, adres: ul. Bertolta Brechta 13A/31, 03-473 Warszawa, NIP 9211765483;
 Michał Tomasiewicz, Tomasz Staniak – ElectroTM Michał Tomasiewicz, adres: ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 11,
03-318 Warszawa NIP 1251746861;
 Mariusz Waś – Smart Systems Mariusz Waś, adres: ul. Jaśminowy Stok 61A/10, 80-177 Gdańsk, NIP 9570831180;
 Krzysztof Matusiak, Bartosz Kukiełka, Krzysztof Stokwisz – Stokalarm Serwis, adres: ul. Zaburzańska 11, 71-051 Szczecin NIP 8511016526;
 Konrad Ożdżyński – Konrad Ożdżyński mojdom.pl, adres: ul. Olsztyńska 38A/10, 51-423 Wrocław, NIP 6641385391;
 Jakub Andrejko – ITSabisu Jakub Andrejko, adres: ul. Łużyczan 16 m.13, 20-830 Lublin, NIP 7123123695;
 Sebastian Nużyński – Sabisu Sebastian Nużyński, adres: ul. Akacjowa 5A, 21-100 Lubartów, NIP 7141693227;
 Marek Grabowski – Bamber Group Marek Grabowski, adres: ul. Kosynierów 44, 41-219 Sosnowiec NIP 6443153740;
 Antoni Ciosek – AC Instal Antoni Ciosek, ul. Gajowa 34A, 39-200 Dębica, NIP 8722441628;
w zakresie poniżej określonego zakresu prac:
 wykonywanie przeglądów oraz serwisów.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282506,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2028-08-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia: 24 miesiące – świadczenie usługi w terminie od 01.09.2026 r. do 31.08.2028 r. (z tym, że urządzenia systemu kontroli dostępu w Centralnym Magazynie w Leszczach podlegać będą przedmiotowej umowie od dnia 03.08.2027 r.)
2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi