SZP/243-179/2026 Remont częściowy Domu Studenckiego T-17 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Z. Wróblewskiego we Wrocławiu
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00367683
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00367683/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-29 11:53
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-239d8c34-4109-490f-9797-b935d385c0fc
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00367683 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SZP/243-179/2026 Remont częściowy Domu Studenckiego T-17 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Z. Wróblewskiego we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sylwia.talik@pwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-239d8c34-4109-490f-9797-b935d385c0fc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SZP/243-179/2026 Remont częściowy Domu Studenckiego T-17 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Z. Wróblewskiego we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-239d8c34-4109-490f-9797-b935d385c0fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367683
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00620025/29/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Remont częściowy domu studenckiego T17.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273233
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP/243-179/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych związanych z malowaniem modułów studenckich, korytarzy i ogólnodostępnych pomieszczeń w ramach dziesięciu kondygnacji (kondygnacje III-XII) w budynku Domu Studenckiego. T-17 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Z. Wróblewskiego we Wrocławiu..
2. Zrealizowanie przedmiotu umowy oznacza: wykonanie pełnego zakresu robót budowlano-montażowych, robót rozbiórkowych, robót demontażowych i montażowych, usług budowlanych oraz dostawy i wyposażenia stałego w oparciu o dokumentację projektową - zał. nr 3 do SWZ.
Uwaga: dokumentacja nie zawiera przedmiarów robót; wycenę należy oprzeć na dokumentacji.
Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
2.1. Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
45000000-7 Roboty budowlane
45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne
45410000-4 Tynkowanie
45430000-0 Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 Roboty malarskie
2.2. Prace będą wykonywane na czynnym obiekcie.
Wykonawca zobowiązany jest ustalić z Zamawiającym sposób dostępu do pomieszczeń znajdujących się w sąsiedztwie oraz dostęp ten zapewnić i utrzymywać w całym okresie realizacji robót. Wykonawca jest zobowiązany do zabezpieczenia placu budowy celem ograniczenia zapylenia i zanieczyszczenia obiektu oraz do prowadzenia robót w sposób uniemożliwiający wejście na teren wykonywania robót osobom trzecim. W przypadku konieczności korzystania z jednego z dźwigów osobowych znajdujących się w obiekcie podczas prowadzenia robót budowlanych (co Wykonawca pisemnie zgłosi Zamawiającemu) zostanie on zabezpieczony przez Wykonawcę przed uszkodzeniem mechanicznym oraz zapyleniem. Sposób zabezpieczenia oraz oględziny stanu technicznego wyznaczonego dźwigu osobowego przed rozpoczęciem oraz po zakończeniu jego używania przez Wykonawcę zostanie ustalony w protokole sporządzonym przez przedstawicieli Stron wskazanych w treści § 15 ust. 4 i 5 zgodnie z załącznikiem nr 2 – wzorem umowy. Wszystkie skutki ujawnione po okresie realizacji robót, a wynikające z zaniedbań w czasie ich realizacji (w tym: wynikające z uszkodzeń mechanicznych lub zapylenia dźwigów koszty napraw lub koniecznych prac konserwacyjnych) obciążają Wykonawcę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 779000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1554789,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 779000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlana Malhaus Sławomir Malisz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120594050
7.3.3) Ulica: Do Rudna 14
7.3.4) Miejscowość: Tenczynek
7.3.5) Kod pocztowy: 32-067
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 779000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-09| 2026-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |