Modernizacja dachu wysokiego budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy

Powiat Legnicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00367705
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00367705/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-29 11:57
Lokalizacja
Legnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-622f807d-44a2-4f10-b155-6ad4fb36a6bf
Identyfikator
6912226286
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00367705 z dnia 2026-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu wysokiego budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Legnicki

1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Powiatu Legnickiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647200

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Słowiański 1

1.5.2.) Miejscowość: Legnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-legnicki.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.sp-legnica.dolnyslask.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1333546

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administracja publiczna samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dachu wysokiego budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-622f807d-44a2-4f10-b155-6ad4fb36a6bf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367705

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005318/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Modernizacja dachu wysokiego budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy oraz Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310562

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.272.1.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 729650,61 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont dachu wysokiego (B1) budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy o powierzchni ok 925 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, jaką zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W postępowaniu niniejszym jako najkorzystniejszą uznano ofertę firmy: DOMAR Dawid Zarzecki, 15-378 Hryniewicze 36g – z ceną 551 040,00 zł, natomiast kwota, jaką zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, wynosi 450 000,00 zł.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 550000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 552270 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość szacunkowa zamówienia została podana wraz z wartością przewidywanych zamówień podobnych (50% wartości zamówienia podstawowego).
2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane