Dostawa artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Siemirowicach
Gmina Cewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00367989
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00367989/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-29 12:51
- Lokalizacja
- Cewice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-11289d5e-09cc-4fb3-9957-23d0df0f472c
- Identyfikator
- 8411622753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Owoce, warzywa i podobne produktyProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneRybyProdukty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieRóżne produkty spożywcze i produkty suszone
Wykonawcy
6 przyznanych
STEMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWładysławowo, PL · lot 0
66 160,81 PLNDS MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄREDA, PL · lot 1
103 593,04 PLNDS MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄREDA, PL · lot 2
40 629,76 PLNBEATA ROPELASIERAKOWICE, PL · lot 3
56 845,95 PLNBEATA ROPELASIERAKOWICE, PL · lot 4
9114 PLNBEATA ROPELASIERAKOWICE, PL · lot 5
45 161,29 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00367989 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego
w Siemirowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: W. Witosa 16
1.5.2.) Miejscowość: Cewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-312
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cewice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cewice.ezamawiajacy.pl/pn/cewice/demand/226915/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
kierowaie podstawowymi rodzajmai działalności publicznej
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno – Przedszkolny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8411713680
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 15
1.5.2.) Miejscowość: Siemirowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-313
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 59 8611433
1.5.8.) Numer faksu: -
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zspsiemirowice.cewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp-siemirowice.edupage.org/?
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno – Przedszkolnegow Siemirowicach
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11289d5e-09cc-4fb3-9957-23d0df0f472c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367989
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030925/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w SIemirowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00369171
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.42.2025.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 490000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakresie części I zamówienia Wykonawca jest zobligowany do dostarczenia warzyw i owoców niezbędnych dozapewnienia wyżywienia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Siemirowicach. szczegółowy zakre s ilościowy i jakościowy
opisany został w dokumentach zamówienia.Dostawa warzyw i owoców odbywać się będzie w zależności od potrzeb
zamawiającego. Towar musi być dostarczony następnego dnia od daty złożenia zamówienia telefonicznego. Średnia
częstotliwość dostawy 5 razy w tygodniu (oprócz sobót, niedziel i świąt) w godzinach od 7.00 do 8.00.
Owoce tzw. deserowe dostarczane będą przez Dostawcę w ilościach ściśle określonych w zamówieniu
4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
4.5.5.) Wartość części: 104612,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa mięsa i jego przetworów. Dostawa mięsa i przetworów mięsnych odbywać się będzie w zależności od potrzebZamawiającego. Towar musi być dostarczony następnego dnia od daty złożenia telefonicznego zamówienia. Średnia
częstotliwość dostawy mięsa i przetworów mięsnych wynosi 5 razy w tygodniu (oprócz sobót, niedziel i świąt), w godzinach
od 6.30 do 8.00. Dopuszcza się różnicę w ilościach pomiędzy złożonym zamówieniem a realizacją dostawy nie więcej niż
+/- 500gram. Termin przydatności do spożycia winien wynosić minimum 3 dni od dnia dostawy. Szczegółowy opis
rzeczowo-ilościowy znajduje się w dokumentach zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.5.) Wartość części: 117423,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakresie części III zamówienia leży zakup ryb i ich przetworów. Dostawa ryb musi odbywać się następnego dnia od datyzłożenia telefonicznego zamówienia, w godzinach od 7.00 do 8.00 (oprócz sobót, niedziel i świąt). Średnia częstotliwość
dostawy 1 raz w tygodniu.
Termin przydatności do spożycia winien wynosić minimum 30 dni od dnia wskazanego na etykiecie danego asortymentu.
szczegółowy zakres rzeczowo-ilościowy znajduje się w dokumentach zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 03311000-2 - Ryby
4.5.5.) Wartość części: 41045,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakresie IV części zamówienia należy dostarczyć nabiał i jaja. Dostawa nabiału i produktów mleczarskich musi odbywaćsię następnego dnia od daty złożenia telefonicznego zamówienia. Średnia częstotliwość dostawy 5 razy w tygodniu (oprócz
sobót, niedziel i świąt), w godzinach od 7.00 do 8.00. W przypadku jogurtów, serków i lodów Zamawiający zastrzega sobie
prawo do podania dokładnej ilości towaru w dzień poprzedzający dostawę do godz. 13.30. Termin przydatności do spożycia
winien wynosić minimum 10 dni od dnia wskazanego na etykiecie danego asortymentu. Szczegółowy zakres rzeczowoilościowy
opisany został w dokumentach zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie
4.5.5.) Wartość części: 91142,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakresie części V zamówienia Wykonawca będzie zobligowany do dostarczenia pieczywa. Dostawa pieczywa, bułek,bułek słodkich, bułka tarta będą zamawiane w zależności od potrzeb za uprzednim powiadomieniem telefonicznym i
odbywać się będzie do godziny 8.00 następnego dnia. Termin przydatności do spożycia winien wynosić minimum 3 dni –
dotyczy pieczywa, bułek i bułek słodkich, pączków oraz minimum 30dni od dnia wskazanego na etykiecie danego
asortymentu- dotyczy bułki tartej. Szczegółowy zakres rzeczowo-ilościowy znajduje się w dokumentach zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
4.5.5.) Wartość części: 18041,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakresie części VI zamówienia należy dostarczyć różne artykuły spożywcze zgodnie ze złożoną ofertą orazszczegółowym wykazem rzeczowo-ilosciowym opisanym w dokumentach zamówienia.Dostawa artykułów spożywczych
będą zamawiane w zależności od potrzeb za uprzednim powiadomieniem telefonicznym i odbywać się będzie do godziny
8.00 następnego dnia. Średnia częstotliwość dostawy do 3 razy w tygodniu. Termin przydatności do spożycia winien
wynosić minimum 30 dni od dnia wskazanego na etykiecie danego asortymentu
4.5.3.) Główny kod CPV: 15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone
4.5.5.) Wartość części: 77880,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66160,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116664,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66160,81 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STEMAR SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5871722437
7.3.3) Ulica: UL. PORTOWA 3
7.3.4) Miejscowość: WŁADYSŁAWOWO
7.3.5) Kod pocztowy: 84-120
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66160,81 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-04 do 2026-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103593,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118428,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103593,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DS MARKET SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882472010
7.3.3) Ulica: UL. ZUCHÓW 25
7.3.4) Miejscowość: REDA
7.3.5) Kod pocztowy: 84-240
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103593,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-04 do 2026-08-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40629,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41455,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40629,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DS MARKET SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882472010
7.3.3) Ulica: UL. ZUCHÓW 25
7.3.4) Miejscowość: REDA
7.3.5) Kod pocztowy: 84-240
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40629,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-04 do 2026-08-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 56845,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 80745,53 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 56845,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU MAROKO BEATA ROPELA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891345966
7.3.3) Ulica: UL. KARTUSKA 23A
7.3.4) Miejscowość: SIERAKOWICE
7.3.5) Kod pocztowy: 83-340
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56845,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-04 do 2026-08-31Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9114,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11457,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9114,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU MAROKO BEATA ROPELA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891345966
7.3.3) Ulica: UL. KARTUSKA 23A
7.3.4) Miejscowość: SIERAKOWICE
7.3.5) Kod pocztowy: 83-340
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9114,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-04 do 2026-08-31Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45161,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98407,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45161,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU MAROKO BEATA ROPELA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891345966
7.3.3) Ulica: UL. KARTUSKA 23A
7.3.4) Miejscowość: SIERAKOWICE
7.3.5) Kod pocztowy: 83-340
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45161,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-04 do 2026-08-31| 2026-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |