Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty

Miasto i Gmina Prabuty

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00368024
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00368024/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-29 12:57
Lokalizacja
Prabuty, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bbe0a1bf-d3ca-4a6c-9e39-867398debcf8
Identyfikator
5811490029
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoUsługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

2 przyznane

Usługi Transportowe Przewóz Osób LaryTrans Katarzyna SzmudanowskaGonty 11, PL · lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00368024 z dnia 2026-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Prabuty

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747780

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kwidzyńska 2

1.5.2.) Miejscowość: Prabuty

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-550

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 552624170

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.zochowska@prabuty.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.prabuty.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/prabuty

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbe0a1bf-d3ca-4a6c-9e39-867398debcf8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368024

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00624585/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Prabuty

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304625

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.11.2026.BŻ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Miasta i Gminy Prabuty w roku szkolnym 2026/2027, w okresie od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r., uwzględniając organizację roku szkolnego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i
Sportu z dnia 11 sierpnia 2017 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 1603 z późń. zm.), z zastrzeżeniem, że dowóz dzieci do przedszkoli odbywać się będzie, zgodnie z organizacją pracy tych placówek, w szczególności w okresie ferii zimowych, egzaminów w szkołach i innych dni wolnych od zajęć w poszczególnych szkołach
2. Dowóz i odwóz uczniów odbywa się na trasach:
TRASA NR 1: Prabuty – Raniewo – Kleczewo
TRASA NR 2: Prabuty – Sypanica – Laskowice – Szramowo
TRASA NR 3: Prabuty – Prabuty ul. Rypińska – Stańkowo
TRASA NR 4: Prabuty – Julianowo (kier. Obrzynowo)
TRASA NR 5: Prabuty – Prabuty Sanatorium – Kołodzieje – Pilichowo - Stary Kamień – Grażymowo
TRASA NR 6: Prabuty – Julianowo – Gonty
TRASA NR 7: Pachutki – Jakubowo – Obrzynowo – Obrzynowo Kol. (kierunek Lubnowy) – Stańkowo
– Obrzynowo Kol. (kierunek Julianowo) – Prabuty
3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera TOM II OPZ SWZ.
4. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera TOM III PPU SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 208391,40 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Miasta i Gminy Prabuty w roku szkolnym 2026/2027, w okresie od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r., uwzględniając organizację roku szkolnego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i
Sportu z dnia 11 sierpnia 2017 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 1603 z późń. zm.), z zastrzeżeniem, że dowóz dzieci do przedszkoli odbywać się będzie, zgodnie z organizacją pracy tych placówek, w szczególności w okresie ferii zimowych, egzaminów w szkołach i innych dni wolnych od zajęć w poszczególnych szkołach
2. Dowóz i odwóz odbywa się na trasach:
TRASA NR 1: Prabuty – Kołodzieje – Gilwa – Kołodzieje – Kowale – Pólko –Kołodzieje – Pilichowo -
Trumiejki - Grodziec – Trumiejki
TRASA NR 2: Rodowo – Antonin – Gonty Małe – Górowychy – Górowychy Małe – Gonty - Rodowo
TRASA NR 3: Rodowo – Kamienna – Gdakowo
TRASA NR 4: Rodowo – Prabuty – Sypanica – Orkusz - Laskowice – Szramowo
3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera TOM II OPZ SWZ.
4. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera TOM III PPU SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 206460,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21158,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29648,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21158,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe Przewóz Osób LaryTrans Katarzyna Szmudanowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811293151

7.3.3) Ulica: Gonty

7.3.4) Miejscowość: Prabuty

7.3.5) Kod pocztowy: 82-550

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 211580,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25
2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi