Poprawa efektywności energetycznej budynku Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Małopolskim – 5 pakietów
Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00368183
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00368183/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-29 13:24
- Lokalizacja
- Ropczyce, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-772d81c1-4e30-4923-9c75-0e4a25340792
- Identyfikator
- 8181429388
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
5 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00368183 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Małopolskim – 5 pakietów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690692118
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 54
1.5.2.) Miejscowość: Ropczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@zozropczyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zozropczyce.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-772d81c1-4e30-4923-9c75-0e4a253407921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej budynku Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Małopolskim – 5 pakietów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-772d81c1-4e30-4923-9c75-0e4a25340792
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368183
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00008854/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Poprawa efektywności energetycznej budynku Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Małopolskim (RPO termomodernizacja))
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Pakiety od I do IV są współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.02 Energia i środowisko” z programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268320
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zn_2026_14
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet I - Poprawa efektywności energetycznej budynku Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Małopolskim - Wymiana dźwigu osobowego na nowy dostosowanego do osób niepełnosprawnych.Ogólny zakres robót obejmuje:
• Wymiana istniejącego dźwigu osobowego,
• Wykonanie prac remontowych po przeprowadzonych pracach,
• przeprowadzenie wszelkich badań, pomiarów, uzgodnień oraz przygotowanie wszelkich dokumentów związanych z odbiorem robót, w tym dokumentacji powykonawczej,
• rozruch oraz regulacja instalacji odbiorczych,
• przeszkolenie pracowników obiektu w zakresie obsługi urządzeń,
• przygotowanie dokumentów do UDT wraz z opłatami za odbiór.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposobu realizacji został określony w dokumentacji zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45313100-5 - Instalowanie wind
4.5.5.) Wartość części: 206399,18 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet II - Poprawa efektywności energetycznej budynku Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Małopolskim - Dostawa, montaż i uruchomienie: paneli fotowoltaicznych o mocy 20,1 kWp, magazynu energii 20 kWh, stacji ładowania pojazdów elektrycznych, kabla linii napowietrznej łączącego budynek szpitala powiatowego z budynkiem Rynek 9Zakres robót obejmuje:
• wykonanie zgodnie z załączonym projektem, Instalacji elektrycznych.
• Wykonanie malowania miejsca do ładowania pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami
• Wykonanie odmalowania 1 koperty dla osób niepełnosprawnych
• przeprowadzenie wszelkich badań, pomiarów, uzgodnień oraz przygotowanie wszelkich dokumentów związanych z odbiorem robót, w tym dokumentacji powykonawczej,
• rozruch oraz regulacja instalacji odbiorczych,
• przeszkolenie pracowników obiektu w zakresie obsługi urządzeń.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposobu realizacji został określony w dokumentacji zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
4.5.5.) Wartość części: 145078,56 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet III - Poprawa efektywności energetycznej budynku Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Małopolskim - Roboty OgólnobudowlaneZakres robót obejmuje:
• wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej, klimatyzacji i elektrycznej zgodnie z załączonym projektem.
• Wykonanie wymiany grzejników na OCHW
• Wykonanie prac remontowych w salach po przeprowadzonych pracach.
• Wykonanie Instalacji Klimatyzacji typu Multisplit
• Dostawa i montaż elementów dodatkowego wyposażenia oraz automatyki
dla sterowania systemem grzewczym-(system zarzadzania energia z automatyczna regulacja temperatury i monitorowania energii w czasie rzeczywistym , regulator z modułem komunikacyjnym
• przeprowadzenie wszelkich badań, pomiarów, uzgodnień oraz przygotowanie wszelkich dokumentów związanych z odbiorem robót, w tym dokumentacji powykonawczej,
• rozruch oraz regulacja instalacji odbiorczych,
• przeszkolenie pracowników obiektu w zakresie obsługi urządzeń.
• wykonanie wymiany stolarki okiennej i drzwiowej zgodnie z załączonym projektem.
• Wykonanie prac remontowych zgodnie z rysunkiem OCHW1
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposobu realizacji został określony w dokumentacji zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 1239175,82 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet IV - Poprawa efektywności energetycznej budynku Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Małopolskim - Modernizacja układu ciepłej wody użytkowej.Zakres robót obejmuje:
• Modernizacji instalacji ciepłej wody użytkowej po przez dostawę i montaż pompy ciepła powietrze/woda na cele C.W.U. o mocy 20-30 kW wraz z wykonaniem niezbędnej instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej. Dostawa i montaż zbiornika buforowego C.W.U. 1000 l wraz z instalacją i armaturą.
• Dostawa i montaż sprężarki śrubowej wykorzystywanej w procesie produkcji tlenu przez istniejący koncentrator, z zintegrowanym systemem odzysku ciepła oraz dostosowaniem instalacji c.w.u. Montaż 2szt. sprężarek śrubowych z zintegrowanym systemem odzysku ciepła o mocy 15 -18,5 kW. Zbiornik buforowy akumulujący ciepło z odzysku przeznaczone na C.W.U. 1000 l wraz z instalacją i armaturą.
• Wykonanie robót powinno być zgodne z zatwierdzoną dokumentacją techniczną. Wykonawca będzie odpowiedzialny za prowadzenie robót zgodnie z umową oraz za jakość zastosowanych materiałów i wykonywanych robót oraz ich zgodność z dokumentacją projektową i wytycznymi Zamawiającego. Następstwa jakiegokolwiek błędu spowodowanego przez Wykonawcę w wytyczeniu i wyznaczaniu robót zostaną, jeśli wymagać tego będzie Zamawiający, poprawione przez Wykonawcę na własny koszt. Sprawdzenie wytyczenia robót lub wyznaczenia wysokości przez Zamawiającego nie zwalnia Wykonawcy od odpowiedzialności za ich dokładność. Skutki finansowe z tego tytułu ponosi Wykonawca. Wszystkie wymagania Zamawiający określa w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych. Roboty należy wykonywać w sposób nie powodujący nadmiernych uciążliwości dla sąsiadów inwestycji z uwagi, że budynek znajduje się w centrum miasta.
• Demontaż istniejących 2 szt zbiorników buforowych instalacji solarnej oraz 1szt. Zbiornika C.W.U. o pojemności 2 m3 należącego do demontowanej instalacji kolektorów słonecznych wraz z armaturą w kotłowni w celu przystosowania pomieszczenia do wstawienia 2 zbiorników buforowych o pojemności 1 m3. Armaturę i przewody instalacyjne wykonać w oparciu o projekt wykonawczy i DTR zastosowanych urządzeń oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i nomami.
Wywóz i utylizacja na koszt wykonawcy.
• przeprowadzenie wszelkich badań, pomiarów, uzgodnień oraz przygotowanie wszelkich dokumentów związanych z odbiorem robót, w tym dokumentacji powykonawczej,
• rozruch oraz regulacja instalacji odbiorczych,
• przeszkolenie pracowników obiektu w zakresie obsługi urządzeń.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposobu realizacji został określony w dokumentacji zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 118938,27 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet V - Poprawa efektywności energetycznej budynku Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Małopolskim”. Remont Oddziału Neurologii.Ogólny zakres robót obejmuje:
• wykonanie remontu zgodnie z rysunkiem ON1
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposobu realizacji został określony w dokumentacji zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 23736,27 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 264450,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 340710,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 264450,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elektro-Lift Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522701075
7.3.3) Ulica: Trzebownisko 456A
7.3.4) Miejscowość: Trzebownisko
7.3.5) Kod pocztowy: 36-001
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 264450,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129150,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182163,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 129150,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "GIBI" MAGDALENA LANGOSZ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180083118
7.3.3) Ulica: Ogrodowa 24A
7.3.4) Miejscowość: Dębica
7.3.5) Kod pocztowy: 39-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 129150,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 246000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo - Usługowa "SOLAR" Robert Strzępek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180560185
7.3.4) Miejscowość: Wielopole Skrzyńskie 461
7.3.5) Kod pocztowy: 39-100
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |