Budowa integracyjnego placu zabaw z elementami infrastruktury sportowej przy Placu Zwycięstwa 2 w Libiążu

Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00368251
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00368251/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-29 13:34
Lokalizacja
Libiąż, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f596b94-98d8-4382-a8a6-43c724e9e75a
Identyfikator
6282261162
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń sygnalizacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00368251 z dnia 2026-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa integracyjnego placu zabaw z elementami infrastruktury sportowej
przy Placu Zwycięstwa 2 w Libiążu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Libiążu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 123043959

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Libiąż

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-590

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 627 18 41

1.5.8.) Numer faksu: 32 627 18 41

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zeasip.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zeasip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f596b94-98d8-4382-a8a6-43c724e9e75a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Oświata

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa integracyjnego placu zabaw z elementami infrastruktury sportowej
przy Placu Zwycięstwa 2 w Libiążu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f596b94-98d8-4382-a8a6-43c724e9e75a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368251

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042841/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa integracyjnego placu zabaw z elementami infrastruktury sportowej przy Placu Zwycięstwa 2 w Libiążu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335212

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZEASiP.SU.261.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 242286,17 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie integracyjnego placu rekreacyjno-sportowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz wykonaniem oświetlenia zewnętrznego na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Libiążu, przy Placu Zwycięstwa 2 w Libiążu, umożliwiających prawidłowe wykonanie inwestycji oraz przekazanie obiektu do użytkowania.

W ramach realizacji zadania przewiduje się w szczególności wykonanie prac związanych z:
1) przygotowaniem, zabezpieczeniem i wytyczeniem terenu budowy, w tym wykonaniem robót ziemnych, korytowaniem oraz demontażem istniejących elementów zagospodarowania terenu,
2) wykonaniem podbudów oraz nawierzchni bezpiecznych, asfaltowych i z kostki brukowej betonowej, wraz z montażem obrzeży oraz wykonaniem fundamentów pod urządzenia i elementy małej architektury,
3) dostawą i montażem fabrycznie nowych urządzeń rekreacyjnych oraz elementów małej architektury, w szczególności urządzeń zabawowych integracyjnych, huśtawek, karuzeli, piaskownicy, altany, ławek, koszy na odpady, tablicy informacyjnej oraz zestawu do gry w szachy,
4) wykonaniem instalacji elektrycznej oświetlenia terenu, w tym wykonaniem wykopów kablowych, ułożeniem kabli i rur osłonowych, montażem słupów oświetleniowych LED, wykonaniem uziemienia, podłączeń, pomiarów oraz uruchomieniem instalacji,
5) wykonaniem robót wykończeniowych i odtworzeniowych, w tym uporządkowaniem terenu, odtworzeniem terenów zielonych wraz z nowymi nasadzeniami,
6) przeprowadzeniem wymaganych prób, badań i pomiarów oraz wykonaniem dokumentacji powykonawczej.


Wykonawca zobowiązany jest również do dostarczenia urządzeń fabrycznie nowych, wolnych od wad oraz zgodnych z obowiązującymi normami, w szczególności PN-EN 1176 i PN-EN 1177, a także do zapewnienia ich dostosowania do użytkowania przez dzieci, w tym osoby z niepełnosprawnościami.

Szczegółowy zakres robót, rozwiązania techniczne, wymagania dotyczące materiałów i urządzeń oraz sposób wykonania i odbioru robót określają dokumentacja projektowa, przedmiar robót, specyfikacje techniczne oraz pozostałe dokumenty stanowiące Załącznik nr A – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) obejmujący:
- Załącznik nr 1 do OPZ - ARCHITEKTURA_ZAGOSPODAROWANIE TERENU;
- Załącznik nr 2 do OPZ - INSTALACJE ELEKTRYCZNE;

Realizacja inwestycji powinna być zgodna z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, normami technicznymi oraz zasadami bezpieczeństwa użytkowników.

Zamawiający wymaga, aby wszystkie dostarczone przez Wykonawcę materiały i urządzenia przy realizacji zamówienia były fabrycznie nowe oraz posiadały atesty, certyfikaty, świadectwa dopuszczenia do stosowania na terenie Polski.

Realizacja zadania będzie wykonywana na obiekcie czynnym w zakresie możliwym do realizacji oraz w uzgodnieniu z Dyrektorem jednostki organizacyjnej.

Miejsce wykonywania zamówienia:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Libiążu, Plac Zwycięstwa 2, 32-590 Libiąż.
Identyfikator działek objętych inwestycją: 120304-4.0002.46, 120304-4.0002.3775/13
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział III SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie złożone w przedmiotowym postępowaniu oferty przewyższają kwotę, jaką zamawiający miał zamiar przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 580270,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 689905,00 PLN

2026-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane