MODERNIZACJA OŚWIETLENIA NA TERENIE MIASTA OŁAWA W OPARCIU O TECHNOLOGIĘ LED

Gmina Miasto Oława

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00525633
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00525633/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-02 09:29
Lokalizacja
Oława, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f00a2f93-bf62-47a1-9fe1-1dce71e077bd
Identyfikator
9121717084
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychWykonywanie badańUsługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ ZDYBOleśnica, PL · lot 0
635 401,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00525633 z dnia 2024-10-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
MODERNIZACJA OŚWIETLENIA NA TERENIE MIASTA OŁAWA W OPARCIU O TECHNOLOGIĘ LED

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Oława

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934845

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl.Zamkowy 15

1.5.2.) Miejscowość: Oława

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.olawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.olawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f00a2f93-bf62-47a1-9fe1-1dce71e077bd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA OŚWIETLENIA NA TERENIE MIASTA OŁAWA W OPARCIU O TECHNOLOGIĘ LED

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f00a2f93-bf62-47a1-9fe1-1dce71e077bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00525633

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028173/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Modernizacja oświetlenia na terenie Miasta Oława w oparciu o technologię LED

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456392

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INW.271/24/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wymiana opraw oświetlenia drogowego z nieenergooszczędnych na nowe oprawy wykonane w technologii LED na terenie Gminy Miasto Oława. Szczegółowy zakres zamówienia opisany został w dokumentacji projektowej, Szczegółowej Specyfikacji Technicznej oraz pozostałych załącznikach do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- Demontaż istniejących opraw oświetleniowych starego typu
- Utylizacja opraw oświetleniowych wraz ze źródłami światła starego typu (Zamawiający zastrzega sobie
prawo do pozostawienia części demontowanych opraw po ocenie ich stanu technicznego przez
przedstawiciela Zamawiającego i zdeponowania ich w wyznaczonym miejscu – magazynie –
ul. 3 Maja 30 w Oławie)
- Montaż 420 szt nowych opraw oświetleniowych typu LED
- Wykonanie pomiarów elektrycznych
- Wykonanie dokumentacji powykonawczej
2).3. Ze względu na decydujące znaczenie kryterium energooszczędności w ramach planowanej inwestycji zamontowane zostaną oprawy ze źródłami światła LED, które posiadają średnio dwukrotnie wyższą skuteczność świetlną niż oprawy przeznaczone do wymiany, dzięki czemu realizacja zadania pozwoli Gminie Miasto Oława na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej do oświetlania ulic objętych modernizacją o połowę.
4. Oprawy muszą spełniać wszystkie wymagania ujęte w Regulaminie Programu Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Edycja 9 „Rozświetlamy Polskę”

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

71355200-3 - Wykonywanie badań

71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 635401,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1000000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 635401,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KRZ Rafał Zdyb

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367486136

7.3.3) Ulica: 12e

7.3.4) Miejscowość: Sokołowice

7.3.5) Kod pocztowy: 56-400

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 635401,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2024-10-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy